Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Dit is een overzicht van alle interlands die het Belgische rugbyteam ooit speelde. Enkel officiële wedstrijden tegen nationale teams worden hier vermeld; wedstrijden tegen gelegenheidsteams of subnationale rugbyteams worden door de International Rugby Board niet meegerekend voor de wereldranglijst, noch tellen ze mee voor eventuele caps voor spelers.
Datum
Competitie
Locatie
Tegenstander
Uitslag
13 maart 1932
Vriendschappelijk
Amsterdam , Nederland
Nederland
6 - 6
26 maart 1932
Vriendschappelijk
Wilrijk , België
Nederland
5 - 14
14 januari 1934
Vriendschappelijk
Utrecht , Nederland
Nederland
6 - 3
31 maart 1935
Vriendschappelijk
Antwerpen , België
Nederland
7 - 9
15 maart 1936
Vriendschappelijk
Alkmaar , Nederland
Nederland
6 - 5
11 april 1937
Vriendschappelijk
Antwerpen , België
Nederland
11 - 9
10 oktober 1937
FIRA-toernooi 1937
Parijs , Frankrijk
Italië
45 - 0
16 oktober 1937
FIRA-toernooi 1937
Parijs , Frankrijk
Nederland
3 - 20
11 november 1937
Vriendschappelijk
Düsseldorf , Duitsland
Duitsland
15 - 3
28 februari 1938
Vriendschappelijk
Den Haag , Nederland
Nederland
8 - 26
23 oktober 1939
Vriendschappelijk
Antwerpen , België
Nederland
23 - 6
Datum
Competitie
Locatie
Tegenstander
Uitslag
20 maart 1950
Vriendschappelijk
Hilversum , Nederland
Nederland
17 - 6
26 maart 1950
Vriendschappelijk
Amsterdam , Nederland
Nederland
3 - 5
20 maart 1952
Vriendschappelijk
Brussel , België
Nederland
9 - 0
1 november 1952
Nations Cup 1952
Hannover , West-Duitsland
West-Duitsland
16 - 9
20 maart 1952
Vriendschappelijk
Amsterdam , Nederland
Nederland
12 - 20
1 november 1952
Vriendschappelijk
Diest , België
Nederland
14 - 0
20 maart 1953
Vriendschappelijk
's-Hertogenbosch , Nederland
Nederland
8 - 3
1 november 1953
Vriendschappelijk
Brussel , België
Nederland
9 - 3
11 april 1954
Vriendschappelijk
Treviso , Italië
Spanje
14 - 0
30 mei 1954
Vriendschappelijk
Voorburg , Nederland
Nederland
3 - 6
11 maart 1956
Vriendschappelijk
Aarschot , België
Nederland
12 - 14
21 mei 1956
Vriendschappelijk
Hoei , België
West-Duitsland
0 - 16
17 maart 1957
Vriendschappelijk
Vilvoorde , België
Nederland
3 - 0
14 april 1957
Vriendschappelijk
Keulen , West-Duitsland
West-Duitsland
33 - 3
20 april 1958
Vriendschappelijk
Amsterdam , Nederland
Nederland
13 - 9
3 mei 1958
Vriendschappelijk
Charleroi , België
Spanje
5 - 11
19 maart 1959
Vriendschappelijk
Brussel , België
Spanje
14 - 17
19 april 1959
Vriendschappelijk
Brussel , België
Nederland
29 - 0
14 mei 1959
Vriendschappelijk
Katowice , Polen
Polen
6 - 0
16 oktober 1959
Vriendschappelijk
Luik , België
West-Duitsland
6 - 8
Datum
Competitie
Locatie
Tegenstander
Uitslag
17 april 1960
Vriendschappelijk
Madrid , Spanje
Spanje
21 - 0
20 april 1960
Vriendschappelijk
Delft , Nederland
Nederland
13 - 11
14 mei 1960
Vriendschappelijk
Gent , België
Polen
3 - 10
16 mei 1960
Vriendschappelijk
Pâturages , België
Polen
3 - 10
24 maart 1961
Vriendschappelijk
Wemmel , België
Nederland
8 - 5
29 oktober 1961
Vriendschappelijk
Offenbach , West-Duitsland
West-Duitsland
52 - 3
25 maart 1962
Vriendschappelijk
Zeist , Nederland
Nederland
8 - 3
20 oktober 1962
Vriendschappelijk
Tienen , België
West-Duitsland
3 - 50
6 april 1963
Vriendschappelijk
Brussel , België
Nederland
11 - 3
5 april 1964
Vriendschappelijk
Nijvel , België
Nederland
6 - 3
31 oktober 1964
Vriendschappelijk
Hürth , West-Duitsland
West-Duitsland
11 - 3
4 april 1965
Vriendschappelijk
Rijswijk , Nederland
Nederland
14 - 3
19 maart 1966
Nations Cup 1965-1966
Brussel , België
Nederland
9 - 3
17 september 1966
Nations Cup 1965-1966
Brussel , België
Portugal
3 - 3
17 september 1966
Vriendschappelijk
Brussel , België
Zweden
24 - 3
19 maart 1967
Vriendschappelijk
Amsterdam , Nederland
Nederland
14 - 6
17 september 1967
Vriendschappelijk
Praag , Tsjecho-Slowakije
Tsjecho-Slowakije
46 - 6
31 maart 1968
Vriendschappelijk
Luik , België
Nederland
9 - 14
7 april 1968
Nations Cup 1967-1968
Verviers , België
Spanje
0 - 14
13 april 1968
Nations Cup 1967-1968
Casablanca , Marokko
Marokko
14 - 0
21 april 1968
Nations Cup 1967-1968
Lissabon , Portugal
Portugal
8 - 6
30 maart 1969
Nations Cup 1968-1969
Nijvel , België
Nederland
9 - 5
10 mei 1969
Nations Cup 1968-1969
Brussel , België
Italië
0 - 30
17 mei 1969
Nations Cup 1968-1969
Madrid , Spanje
Spanje
41 - 3
Datum
Competitie
Locatie
Tegenstander
Uitslag
18 april 1971
Nations Cup 1970-1971
La Louvière , België
Spanje
0 - 44
8 mei 1971
Nations Cup 1970-1971
Praag , Tsjecho-Slowakije
Tsjecho-Slowakije
25 - 12
10 oktober 1971
Vriendschappelijk
Sollentuna , Zweden
Zweden
3 - 7
17 oktober 1971
Vriendschappelijk
Luik , België
West-Duitsland
9 - 27
22 oktober 1972
Vriendschappelijk
Bonn , West-Duitsland
West-Duitsland
28 - 3
15 november 1972
Vriendschappelijk
Brussel , België
Joegoslavië
3 - 0
4 oktober 1973
Vriendschappelijk
Brussel , België
Denemarken
38 - 0
20 oktober 1973
Vriendschappelijk
Verviers , België
West-Duitsland
9 - 20
24 oktober 1973
Vriendschappelijk
Brussel , België
Zweden
18 - 6
8 juni 1974
Vriendschappelijk
Lausanne , Zwitserland
Zwitserland
10 - 18
20 oktober 1974
Vriendschappelijk
Varel , West-Duitsland
West-Duitsland
24 - 3
15 april 1975
Vriendschappelijk
Brussel , België
Marokko
3 - 4
19 april 1975
Vriendschappelijk
Brussel , België
Zwitserland
11 - 3
3 mei 1975
Vriendschappelijk
Brussel , België
Luxemburg
28 - 6
1 oktober 1975
Vriendschappelijk
Kopenhagen , Denemarken
Denemarken
6 - 10
4 oktober 1975
Vriendschappelijk
Vänersborg , Zweden
Zweden
3 - 0
26 oktober 1975
FIRA Trophy 1975-1976
Hannover , West-Duitsland
West-Duitsland
43 - 3
8 november 1975
FIRA Trophy 1975-1976
Brussel , België
Marokko
7 - 22
12 oktober 1976
Vriendschappelijk
Brussel , België
Zweden
14 - 3
8 december 1976
FIRA Trophy 1976-1977
Brussel , België
Joegoslavië
8 - 6
16 april 1977
FIRA Trophy 1976-1977
Lausanne , Zwitserland
Zwitserland
16 - 25
27 april 1977
FIRA Trophy 1976-1977
Luxemburg , Luxemburg
Luxemburg
3 - 24
22 september 1977
Vriendschappelijk
Brussel , België
Tunesië
21 - 4
29 november 1977
FIRA Trophy 1977-1978
Brussel , België
Marokko
0 - 25
23 maart 1978
Vriendschappelijk
Brussel , België
Polen
0 - 26
7 november 1978
FIRA Trophy 1978-1979
Brussel , België
Zweden
12 - 6
18 november 1978
FIRA Trophy 1978-1979
Makarska , Joegoslavië
Joegoslavië
0 - 20
26 november 1978
Vriendschappelijk
Hilversum , Nederland
Nederland
17 - 4
9 december 1978
FIRA Trophy 1978-1979
Hilversum , Nederland
Nederland
10 - 3
19 mei 1979
Vriendschappelijk
Brussel , België
Luxemburg
10 - 7
29 september 1979
Vriendschappelijk
Praag , Tsjecho-Slowakije
Tsjecho-Slowakije
44 - 9
14 oktober 1979
FIRA Trophy 1979-1980
Brussel , België
Denemarken
19 - 8
Datum
Competitie
Locatie
Tegenstander
Uitslag
3 februari 1980
FIRA Trophy 1979-1980
Tunis , Tunesië
Tunesië
11 - 7
18 oktober 1980
FIRA Trophy 1980-1981
Enköping , Zweden
Zweden
0 - 7
25 oktober 1980
Vriendschappelijk
Antwerpen , België
Nederland
25 - 3
29 november 1980
FIRA Trophy 1980-1981
Brussel , België
Zwitserland
7 - 0
5 april 1981
FIRA Trophy 1980-1981
Coimbra , Portugal
Portugal
15 - 7
14 april 1981
FIRA Trophy 1980-1981
Dinant , België
Denemarken
34 - 9
24 oktober 1981
FIRA Trophy 1981-1982
Karlstad , Zweden
Zweden
15 - 9
30 november 1981
FIRA Trophy 1981-1982
Luik , België
Joegoslavië
9 - 0
6 maart 1982
FIRA Trophy 1981-1982
Antwerpen , België
Zwitserland
10 - 6
27 maart 1982
Vriendschappelijk
Beek , Nederland
Nederland
9 - 13
24 april 1982
FIRA Trophy 1981-1982
Kopenhagen , Denemarken
Denemarken
12 - 16
23 oktober 1982
FIRA Trophy 1982-1983
Brussel , België
Tunesië
12 - 13
17 november 1982
Vriendschappelijk
Wezet , België
Nederland
10 - 19
27 november 1982
FIRA Trophy 1982-1983
Brussel , België
Tsjecho-Slowakije
6 - 21
5 maart 1983
FIRA Trophy 1982-1983
Bern , Zwitserland
Zwitserland
9 - 23
30 april 1983
FIRA Trophy 1982-1983
Ljubljana , Joegoslavië
Joegoslavië
22 - 3
5 november 1983
FIRA Trophy 1983-1984
Hilversum , Nederland
Nederland
6 - 6
10 december 1983
FIRA Trophy 1983-1984
Brussel , België
Denemarken
31 - 9
25 maart 1984
FIRA Trophy 1983-1984
Madrid , Spanje
Spanje
12 - 3
5 april 1984
FIRA Trophy 1983-1984
Brussel , België
Portugal
9 - 12
16 oktober 1984
FIRA Trophy 1984-1985
Brussel , België
Zweden
19 - 3
24 maart 1985
FIRA Trophy 1984-1985
Hilversum , Nederland
Nederland
15 - 3
19 november 1985
FIRA Trophy 1985-1987
Praag , Tsjecho-Slowakije
Tsjecho-Slowakije
14 - 3
16 maart 1986
FIRA Trophy 1985-1987
Dendermonde , België
Nederland
0 - 11
10 mei 1986
FIRA Trophy 1985-1987
Malmö , Zweden
Zweden
12 - 6
19 oktober 1986
FIRA Trophy 1985-1987
Brussel , België
Zweden
9 - 0
22 november 1986
FIRA Trophy 1985-1987
Wezet , België
Tsjecho-Slowakije
18 - 15
8 maart 1987
FIRA Trophy 1985-1987
Hilversum , Nederland
Nederland
10 - 8
5 september 1987
Vriendschappelijk
Tunis , Tunesië
Tunesië
0 - 4
25 oktober 1987
FIRA Trophy 1987-1989
Hilversum , Nederland
Nederland
15 - 20
15 november 1987
FIRA Trophy 1987-1989
West-Berlijn , West-Duitsland
West-Duitsland
21 - 24
12 december 1987
FIRA Trophy 1987-1989
Lissabon , Portugal
Portugal
7 - 13
15 april 1988
FIRA Trophy 1987-1989
Luik , België
Joegoslavië
18 - 11
3 september 1988
Vriendschappelijk
Montevideo , Uruguay
Uruguay
39 - 13
4 oktober 1988
Vriendschappelijk
Brussel , België
Chinees Taipei
9 - 16
22 oktober 1988
FIRA Trophy 1987-1989
Madrid , Spanje
Nederland
9 - 27
12 november 1988
FIRA Trophy 1987-1989
Split , Joegoslavië
Joegoslavië
4 - 31
10 december 1988
FIRA Trophy 1987-1989
Brussel , België
West-Duitsland
7 - 16
8 april 1989
FIRA Trophy 1987-1989
Brussel , België
Portugal
15 - 15
3 oktober 1989
Vriendschappelijk
Brussel , België
West-Samoa
12 - 38
7 oktober 1989
Vriendschappelijk
Wezet , België
Fiji
0 - 74
29 oktober 1989
Kwalificatie WK 1991
Madrid , Spanje
Polen
25 - 23
1 november 1989
Kwalificatie WK 1991
Madrid , Spanje
Nederland
32 - 12
5 november 1989
Kwalificatie WK 1991
Madrid , Spanje
Spanje
58 - 6
Datum
Competitie
Locatie
Tegenstander
Uitslag
10 maart 1990
FIRA Trophy 1989-1990
Casablanca , Marokko
Marokko
20 - 6
5 mei 1990
FIRA Trophy 1989-1990
Waterloo , België
Portugal
12 - 24
27 oktober 1990
FIRA Trophy 1990-1992
Luik , België
Polen
12 - 15
25 november 1990
FIRA Trophy 1990-1992
Hannover , Duitsland
Duitsland
7 - 7
23 maart 1991
FIRA Trophy 1990-1992
Brussel , België
Nederland
15 - 12
12 oktober 1991
FIRA Trophy 1990-1992
Lublin , Polen
Polen
16 - 16
23 november 1991
FIRA Trophy 1990-1992
's-Hertogenbosch , Nederland
Nederland
9 - 9
11 april 1992
FIRA Trophy 1990-1992
's-Hertogenbosch , Nederland
Duitsland
10 - 17
10 oktober 1992
FIRA-toernooi 1992-1993
Brussel , België
Rusland
11 - 17
1 november 1992
FIRA-toernooi 1992-1993
Brussel , België
Marokko
9 - 11
15 november 1992
FIRA-toernooi 1992-1993
Stuttgart , Duitsland
Duitsland
13 - 10
11 mei 1993
Kwalificatie WK 1995
Lissabon , Portugal
Portugal
8 - 3
13 mei 1993
Kwalificatie WK 1995
Lissabon , Portugal
Spanje
67 - 6
16 mei 1993
Kwalificatie WK 1995
Lissabon , Portugal
Zwitserland
3 - 42
21 november 1993
FIRA Trophy 1992-1994
Heusenstamm , Duitsland
Duitsland
32 - 16
29 januari 1994
FIRA Trophy 1992-1994
Brussel , België
Marokko
18 - 14
9 april 1994
FIRA Trophy 1992-1994
Wezet , België
Portugal
10 - 8
14 mei 1994
FIRA Trophy 1992-1994
Tunis , Tunesië
Tunesië
16 - 16
15 oktober 1994
FIRA-toernooi 1994-1995
Siedlce , Polen
Polen
50 - 13
12 november 1994
FIRA-toernooi 1994-1995
's-Hertogenbosch , Nederland
Nederland
9 - 9
22 maart 1995
FIRA-toernooi 1994-1995
Brussel , België
Tunesië
6 - 10
6 mei 1995
FIRA-toernooi 1994-1995
Moskou , Rusland
Rusland
32 - 15
27 mei 1995
FIRA-toernooi 1994-1995
Brussel , België
Tsjechië
32 - 13
28 oktober 1995
FIRA Trophy 1995-1997
Łódź , Polen
Polen
30 - 10
16 maart 1996
FIRA Trophy 1995-1997
Brussel , België
Portugal
29 - 18
16 november 1996
FIRA-toernooi 1996-1997
Brussel , België
Duitsland
24 - 3
8 december 1996
FIRA-toernooi 1996-1997
Madrid , Spanje
Spanje
77 - 0
20 april 1997
FIRA-toernooi 1996-1997
Brussel , België
Marokko
9 - 14
11 mei 1997
FIRA-toernooi 1996-1997
Brussel , België
Tunesië
22 - 29
4 oktober 1997
Kwalificatie WK 1999
Brussel , België
Roemenië
15 - 83
18 oktober 1997
Kwalificatie WK 1999
Kiev , Oekraïne
Oekraïne
48 - 5
28 maart 1998
Kwalificatie WK 1999
Gdynia , Polen
Polen
30 - 10
18 april 1998
Kwalificatie WK 1999
Brussel , België
Nederland
16 - 19
10 oktober 1998
FIRA-toernooi 1998-1999
Brussel , België
Joegoslavië
12 - 6
24 oktober 1998
FIRA-toernooi 1998-1999
Tunis , Tunesië
Tunesië
23 - 9
6 maart 1999
FIRA-toernooi 1998-1999
Brussel , België
Luxemburg
38 - 8
25 april 1999
FIRA-toernooi 1998-1999
Heidelberg , Duitsland
Duitsland
27 - 17
16 oktober 1999
European Nations Cup 2000
Brussel , België
Polen
14 - 43
Datum
Competitie
Locatie
Tegenstander
Uitslag
4 maart 2000
European Nations Cup 2000
Brussel , België
Zwitserland
18 - 11
18 maart 2000
Vriendschappelijk
Bergen , België
Tunesië
12 - 9
15 april 2000
European Nations Cup 2000
Praag , Tsjechië
Tsjechië
28 - 23
13 mei 2000
European Nations Cup 2000
Riga , Letland
Letland
40 - 10
28 oktober 2000
Kwalificatie WK 2003
Brussel , België
Slovenië
24 - 10
25 november 2000
Kwalificatie WK 2003
Valletta , Malta
Malta
0 - 26
10 januari 2001
Vriendschappelijk
Waterloo , België
Nederland
8 - 0
3 maart 2001
Kwalificatie WK 2003
Menton , Frankrijk
Monaco
12 - 18
7 april 2001
Kwalificatie WK 2003
Brussel , België
Moldavië
26 - 10
5 mei 2001
Kwalificatie WK 2003
Laakdal , België
Litouwen
29 - 20
22 september 2001
Kwalificatie WK 2003
Praag , Tsjechië
Tsjechië
46 - 3
13 oktober 2001
Kwalificatie WK 2003
Kiev , Oekraïne
Oekraïne
21 - 10
27 oktober 2001
Kwalificatie WK 2003
Brussel , België
Zwitserland
15 - 22
24 november 2001
Kwalificatie WK 2003
Brussel , België
Kroatië
0 - 26
2 november 2002
European Nations Cup 2002-2004
Zagreb , Kroatië
Kroatië
33 - 12
22 januari 2003
Vriendschappelijk
Middelburg , Nederland
Nederland
25 - 32
8 maart 2003
European Nations Cup 2002-2004
Bazel , Zwitserland
Zwitserland
9 - 6
5 april 2003
European Nations Cup 2002-2004
Brussel , België
Slovenië
24 - 33
26 april 2003
European Nations Cup 2002-2004
Brussel , België
Denemarken
6 - 6
8 november 2003
European Nations Cup 2002-2004
Ljubljana , Slovenië
Slovenië
3 - 15
17 maart 2004
Vriendschappelijk
Wezet , België
Nederland
10 - 18
27 maart 2004
European Nations Cup 2002-2004
Brussel , België
Zwitserland
3 - 32
10 april 2004
European Nations Cup 2002-2004
Odense , Denemarken
Denemarken
25 - 19
24 april 2004
European Nations Cup 2002-2004
Brugge , België
Kroatië
14 - 3
20 oktober 2004
Vriendschappelijk
Wezet , België
Armenië
11 - 24
30 oktober 2004
Kwalificatie WK 2007
Watermaal-Bosvoorde , België
Letland
23 - 16
9 april 2005
Kwalificatie WK 2007
Jurbarkas , Litouwen
Litouwen
13 - 21
16 april 2005
Kwalificatie WK 2007
Wezet , België
Nederland
15 - 10
30 april 2005
Kwalificatie WK 2007
Stockholm , Zweden
Zweden
7 - 36
19 oktober 2005
Vriendschappelijk
Amsterdam , Nederland
Nederland
20 - 8
24 november 2005
Kwalificatie WK 2007
Brussel , België
Kroatië
26 - 20
8 april 2006
Kwalificatie WK 2007
Belgrado , Servië en Montenegro
Servië en Montenegro
15 - 36
22 april 2006
Kwalificatie WK 2007
Brussel , België
Malta
24 - 0
29 april 2006
Kwalificatie WK 2007
Hannover , Duitsland
Duitsland
33 - 15
26 augustus 2006
Vierlandentoernooi 2006
Luik , België
Spanje
18 - 6
4 november 2006
European Nations Cup 2006-2008
Brussel , België
Oekraïne
24 - 11
18 november 2006
European Nations Cup 2006-2008
Heidelberg , Duitsland
Duitsland
32 - 13
21 april 2007
European Nations Cup 2006-2008
Brussel , België
Moldavië
27 - 29
5 mei 2007
European Nations Cup 2006-2008
Amsterdam , Nederland
Nederland
20 - 27
10 november 2007
European Nations Cup 2006-2008
Brussel , België
Duitsland
32 - 18
24 november 2007
European Nations Cup 2006-2008
Feodosija , Oekraïne
Oekraïne
15 - 18
12 april 2008
European Nations Cup 2006-2008
Chisinau , Moldavië
Moldavië
19 - 22
3 mei 2008
European Nations Cup 2006-2008
Brussel , België
Nederland
51 - 3
1 november 2008
European Nations Cup 2008-2010
Brussel , België
Oekraïne
9 - 8
16 november 2008
European Nations Cup 2008-2010
Chisinau , Moldavië
Moldavië
20 - 8
14 maart 2009
European Nations Cup 2008-2010
Brussel , België
Tsjechië
15 - 15
30 mei 2009
European Nations Cup 2008-2010
Gdańsk , Polen
Polen
14 - 3
10 oktober 2009
European Nations Cup 2008-2010
Kiev , Oekraïne
Oekraïne
13 - 11
31 oktober 2009
European Nations Cup 2008-2010
Brussel , België
Moldavië
14 - 3
Datum
Competitie
Locatie
Tegenstander
Uitslag
3 april 2010
European Nations Cup 2008-2010
Praag , Tsjechië
Tsjechië
16 - 19
24 april 2010
European Nations Cup 2008-2010
Brussel , België
Polen
29 - 8
6 november 2010
Vriendschappelijk
Brussel , België
Canada
12 - 43
13 november 2010
European Nations Cup 2010-2012
Praag , Tsjechië
Tsjechië
12 - 24
12 februari 2011
European Nations Cup 2010-2012
Brussel , België
Moldavië
20 - 5
12 maart 2011
European Nations Cup 2010-2012
Gdańsk , Polen
Polen
28 - 21
19 maart 2011
European Nations Cup 2010-2012
Brussel , België
Duitsland
28 - 25
23 april 2011
European Nations Cup 2010-2012
Amsterdam , Nederland
Nederland
18 - 30
5 november 2011
European Nations Cup 2010-2012
Brussel , België
Tsjechië
55 - 0
25 februari 2012
European Nations Cup 2010-2012
Brussel , België
Nederland
58 - 3
10 maart 2012
European Nations Cup 2010-2012
Chisinau , Moldavië
Moldavië
16 - 17
17 maart 2012
European Nations Cup 2010-2012
Heusenstamm , Duitsland
Duitsland
29 - 30
7 april 2012
European Nations Cup 2010-2012
Brussel , België
Polen
20 - 13
8 december 2012
Rugby Cup of Nations 2012
Dubai , Ver. Ar. Emiraten
Ver. Ar. Emiraten
3 - 94
11 december 2012
Rugby Cup of Nations 2012
Dubai , Ver. Ar. Emiraten
Zimbabwe
11 - 28
14 december 2012
Rugby Cup of Nations 2012
Dubai , Ver. Ar. Emiraten
Hongkong
12 - 24
2 februari 2013
European Nations Cup 2012-2014
Brussel , België
Georgië
13 - 17
9 februari 2013
European Nations Cup 2012-2014
Brussel , België
Spanje
21 - 21
23 februari 2013
European Nations Cup 2012-2014
Coimbra , Portugal
Portugal
18 - 12
9 maart 2013
European Nations Cup 2012-2014
Brussel , België
Roemenië
14 - 32
16 maart 2013
European Nations Cup 2012-2014
Moskou , Rusland
Rusland
43 - 32
2 november 2013
Vriendschappelijk
Tubeke , België
Tunesië
26 - 10
17 december 2013
Vriendschappelijk
Wan Chai , Hongkong
Hongkong
28 - 17
21 december 2013
Vriendschappelijk
Kowloon , Hongkong
Hongkong
18 - 15
1 februari 2014
European Nations Cup 2012-2014
Tbilisi , Georgië
Georgië
35 - 0
8 februari 2014
European Nations Cup 2012-2014
Madrid , Spanje
Spanje
11 - 6
22 februari 2014
European Nations Cup 2012-2014
Brussel , België
Portugal
6 - 19
8 maart 2014
European Nations Cup 2012-2014
Iași , Roemenië
Roemenië
29 - 10
15 maart 2014
European Nations Cup 2012-2014
Brussel , België
Rusland
20 - 34
15 november 2014
European Nations Cup 2014-2016
Namen , België
Oekraïne
25 - 10
21 februari 2015
European Nations Cup 2014-2016
Amsterdam , Nederland
Nederland
21 - 23
14 maart 2015
European Nations Cup 2014-2016
Brussel , België
Moldavië
17 - 14
28 maart 2015
European Nations Cup 2014-2016
Brussel , België
Zweden
71 - 10
18 april 2015
European Nations Cup 2014-2016
Brussel , België
Polen
53 - 23
29 september 2015
European Nations Cup 2014-2016
Enköping , Zweden
Zweden
20 - 48
10 oktober 2015
European Nations Cup 2014-2016
Kiev , Oekraïne
Oekraïne
17 - 16
20 februari 2016
European Nations Cup 2014-2016
Brussel , België
Nederland
32 - 8
12 maart 2016
European Nations Cup 2014-2016
Chisinau , Moldavië
Moldavië
9 - 10
19 maart 2016
European Nations Cup 2014-2016
Warschau , Polen
Polen
11 - 21
12 november 2016
Vriendschappelijk
Setúbal , Portugal
Portugal
26 - 21
11 februari 2017
Rugby Europe Championship 2017
Brussel , België
Georgië
6 - 31
18 februari 2017
Rugby Europe Championship 2017
Brussel , België
Rusland
18 - 25
4 maart 2017
Rugby Europe Championship 2017
Offenbach am Main , Duitsland
Duitsland
34 - 29
11 maart 2017
Rugby Europe Championship 2017
Brussel , België
Roemenië
17 - 33
18 maart 2017
Rugby Europe Championship 2017
Madrid , Spanje
Spanje
30 - 0
20 mei 2017
Rugby Europe Championship 2017
Brussel , België
Portugal
29 - 18
18 november 2017
Vriendschappelijk
Brussel , België
Brazilië
21 - 26
10 februari 2018
Rugby Europe Championship 2018
Koetaisi , Georgië
Georgië
47 - 0
17 februari 2018
Rugby Europe Championship 2018
Krasnodar , Rusland
Rusland
48 - 7
3 maart 2018
Rugby Europe Championship 2018
Brussel , België
Duitsland
69 - 15
10 maart 2018
Rugby Europe Championship 2018
Buzău , Roemenië
Roemenië
62 - 12
18 maart 2018
Rugby Europe Championship 2018
Brussel , België
Spanje
18 - 10
9 februari 2019
Rugby Europe Championship 2019
Brussel , België
Duitsland
29 - 22
16 februari 2019
Rugby Europe Championship 2019
Sotsji , Rusland
Rusland
64 - 7
2 maart 2019
Rugby Europe Championship 2019
Brussel , België
Georgië
6 - 46
10 maart 2019
Rugby Europe Championship 2019
Madrid , Spanje
Spanje
47 - 9
17 maart 2019
Rugby Europe Championship 2019
Brussel , België
Roemenië
17 - 43
16 november 2019
Vriendschappelijk
Brussel , België
Hongkong
17 - 36
Datum
Competitie
Locatie
Tegenstander
Uitslag
1 februari 2020
Rugby Europe Championship 2020
Lissabon , Portugal
Portugal
23 - 17
8 februari 2020
Rugby Europe Championship 2020
Brussel , België
Rusland
38 - 12
22 februari 2020
Rugby Europe Championship 2020
Koetaisi , Georgië
Georgië
78 - 6
7 maart 2020
Rugby Europe Championship 2020
Brussel , België
Spanje
23 - 30
29 mei 2021
Rugby Europe Championship 2021
Waterloo , België
Nederland
21 - 23
13 november 2021
Vriendschappelijk
Brussel , België
Canada
0 - 24
12 februari 2022
Rugby Europe Championship 2022
Dendermonde , België
Oekraïne
28 - 0
19 februari 2022
Rugby Europe Championship 2022
Heidelberg , Duitsland
Duitsland
26 - 33
12 maart 2022
Rugby Europe Championship 2022
Genève , Zwitserland
Zwitserland
22 - 18
19 maart 2022
Rugby Europe Championship 2022
Brussel , België
Polen
41 - 11
26 maart 2022
Rugby Europe Championship 2022
Šiauliai , Litouwen
Litouwen
17 - 29
2 juli 2022
Vriendschappelijk
Halifax , Canada
Canada
45 - 0
4 februari 2023
Rugby Europe Championship 2023
Lissabon , Portugal
Portugal
54 - 17
11 februari 2023
Rugby Europe Championship 2023
Brussel , België
Roemenië
5 - 56
18 februari 2023
Rugby Europe Championship 2023
Gdynia , Polen
Polen
21 - 15
4 maart 2023
Rugby Europe Championship 2023
Amsterdam , Nederland
Nederland
31 - 19
19 maart 2023
Rugby Europe Championship 2023
Amsterdam , Nederland
Polen
18 - 17
3 februari 2024
Rugby Europe Championship 2024
Bergen , België
Portugal
10 - 6
10 februari 2024
Rugby Europe Championship 2024
Boekarest , Roemenië
Roemenië
33 - 18
17 februari 2024
Rugby Europe Championship 2024
Waterloo , België
Polen
31 - 10
2 maart 2024
Rugby Europe Championship 2024
Waterloo , België
Duitsland
11 - 21
17 maart 2024
Rugby Europe Championship 2024
Parijs , Frankrijk
Polen
34 - 8
Bijgewerkt tot en met de interland tegen Polen op 17 maart 2024 .