Lijst van Europese wedstrijden van Rode Ster Belgrado
Uiterlijk
De Servische voetbalclub Rode Ster Belgrado speelt sinds 1956 wedstrijden in Europese competities. Hieronder volgt een overzicht van de gespeelde wedstrijden per seizoen.
Overzicht
[bewerken | brontekst bewerken]Toelichting op de tabel: #Q = #kwalificatieronde / #voorronde, #R = #ronde, PO = Play-off, Groep (?e) = groepsfase (+ plaats in de groep), Competitie (?e) = competitiefase (+ plaats in de competitie), 1/16 = zestiende finale, 1/8 = achtste finale, 1/4 = kwartfinale, 1/2 = halve finale, TF = troostfinale, F = finale, T/U = Thuis/Uit, BW = Beslissingswedstrijd, W = Wedstrijd, PUC = punten UEFA-coëfficiënten.
Uitslagen vanuit gezichtspunt Rode Ster Belgrado
Seizoen | Competitie | Ronde | Land | Club | Totaalscore | 1e W | 2e W | PUC |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1956 | Mitropacup | 1/4 | Vörös Lobogo | 4-6 | 1-1 (T) | 3-5 (U) | 0.0 | |
1956/57 | Europacup I | 1/8 | Rapid JC | 6-3 | 4-3 (U) | 2-0 (T) | 9.0 | |
1/4 | CDNA Sofia | 4-3 | 3-1 (T) | 1-2 (U) | ||||
1/2 | ACF Fiorentina | 0-1 | 0-1 (T) | 0-0 (U) | ||||
1957 | Mitropacup | 1/4 | AS Dukla Praag | 2-2 BW 1-0 | 1-1 (T) | 1-1 (U) | 0.0 | |
1/2 | Vasas SC Boedapest | 3-6 | 1-3 (U) | 2-3 (T) | ||||
1957/58 | Europacup I | Q | Stade Dudelange | 14-1 | 5-0 (U) | 9-1 (T) | 9.0 | |
1/8 | IFK Norrköping | 4-3 | 2-2 (U) | 2-1 (T) | ||||
1/4 | Manchester United FC | 4-5 | 1-2 (U) | 3-3 (T) | ||||
1958 | Donau Cup | 1/8 | Dukla Pardubice | 2-0 | 2-0 (T) | 0-0 (U) | 0.0 | |
1/4 | Lokomotiv Sofia | 5-4 | 4-4 (T) | 1-0 (U) | ||||
1/2 | Radnicki Beograd | 2-1 | 0-0 (T) | 2-1 (U) | ||||
F | Rudá Hvězda Brno | 7-3 | 4-1 (T) | 3-2 (U) | ||||
1959/60 | Europacup I | 1/8 | Wolverhampton Wanderers FC | 1-4 | 1-1 (T) | 0-3 (U) | 1.0 | |
1960/61 | Europacup I | Q | Újpest Dósza | 1-5 | 1-2 (T) | 0-3 (U) | 0.0 | |
1961/62 | Jaarbeursstedenbeker | 1R | Basel XI | 5-2 | 1-1 (U) | 4-1 (T) | 11.0 | |
1/8 | Hibernian FC | 5-0 | 4-0 (T) | 1-0 (U) | ||||
1/4 | RCD Espanyol | 6-2 | 1-2 (U) | 5-0 (T) | ||||
1/2 | FC Barcelona | 1-6 | 0-2 (T) | 1-4 (U) | ||||
1962 | Mitropacup | Groep 3 | Bologna FC 1909 | 5-4 | 1-2 | 4-2 | 0.0 | |
Groep 3 | Slovan Bratislava | 2-3 | 0-1 | 2-2 | ||||
Groep 3 (2e) | Honvéd Boedapest | 4-2 | 1-0 | 3-2 | ||||
1962/63 | Jaarbeursstedenbeker | 1R | Rapid Wien | 2-1 | 1-1 (U) | 1-0 (T) | 8.0 | |
1/8 | FC Barcelona | 3-3 BW 1-0 Nice | 3-2 (T) | 0-1 (U) | ||||
1/4 | AS Roma | 2-3 | 0-3 (U) | 2-0 (T) | ||||
1964/65 | Europacup I | Q | Glasgow Rangers | 5-5 BW 1-3 Londen | 1-3 (U) | 4-2 (T) | 2.0 | |
1965/66 | Jaarbeursstedenbeker | 1R | ACF Fiorentina | 1-7 | 0-4 (T) | 1-3 (U) | 0.0 | |
1966 | Mitropacup | 1R | SSC Napoli | 3-2 | 2-0 (T) | 1-2 (U) | 0.0 | |
2R | Jednota Trenčín | 1-4 | 1-3 (U) | 0-1 (T) | ||||
1966/67 | Jaarbeursstedenbeker | 1R | Athletic Bilbao | 5-2 | 5-0 (T) | 0-2 (U) | 2.0 | |
2R | Valencia CF | 1-3 | 0-1 (U) | 1-2 (T) | ||||
1967 | Mitropacup | 1/8 | Lazio Roma | 2-4 | 0-3 (U) | 2-1 (T) | 0.0 | |
1968 | Mitropacup | 1/8 | Diósgyőri VTK Miskolc | 4-3 | 3-0 (T) | 1-3 (U) | 0.0 | |
1/4 | Internacional Slovnaft Bratislava | 5-3 | 3-0 (T) | 2-3 (U) | ||||
1/2 | Újpest Dósza | 4-2 | 0-1 (U) | 4-1 (T) | ||||
F | Spartak Trnava | 4-2 | 0-1 (U) | 4-1 (T) | ||||
1968/69 | Europacup I | 1R | FC Carl Zeiss Jena | bye | 1.0 | |||
1/8 | Celtic FC | 2-6 | 1-5 (U) | 1-1 (T) | ||||
1969 | Mitropacup | 1/8 | BC Atalanta | 9-3 | 4-2 (U) | 5-1 (T) | 0.0 | |
1/4 | Vasas SC Boedapest | 3-5 | 1-2 (T) | 2-3 (U) | ||||
1969/70 | Europacup I | 1R | Linfield FC | 12-2 | 8-0 (T) | 4-2 (U) | 6.0 | |
1/8 | Vorwärts Berlin | 4-4 u | 1-2 (U) | 3-2 (T) | ||||
1970/71 | Europacup I | 1R | Újpest Dósza | 4-2 | 0-2 (U) | 4-0 (T) | 12.0 | |
1/8 | UT Arad | 6-1 | 3-0 (T) | 3-1 (U) | ||||
1/4 | FC Carl Zeiss Jena | 6-3 | 2-3 (U) | 4-0 (T) | ||||
1/2 | Panathinaikos FC | 4-4 u | 4-1 (T) | 0-3 (U) | ||||
1971/72 | Europacup II | 1R | Komlói Bányász | 8-4 | 7-2 (U) | 1-2 (T) | 7.0 | |
1/8 | Sparta Rotterdam | 3-2 | 1-1 (U) | 2-1 (T) | ||||
1/4 | FC Dinamo Moskou | 2-3 | 1-2 (T) | 1-1 (U) | ||||
1972/73 | UEFA Cup | 1R | FC Lausanne-Sport | 7-4 | 5-1 (T) | 2-3 (U) | 8.0 | |
2R | Valencia CF | 4-1 | 3-1 (T) | 1-0 (U) | ||||
1/8 | Tottenham Hotspur FC | 1-2 | 0-2 (U) | 1-0 (T) | ||||
1973/74 | Europacup I | 1R | Stal Mielec | 3-1 | 2-1 (T) | 1-0 (U) | 10.0 | |
1/8 | Liverpool FC | 4-2 | 2-1 (T) | 2-1 (U) | ||||
1/4 | Atlético Madrid | 0-2 | 0-2 (T) | 0-0 (U) | ||||
1974/75 | Europacup II | 1R | PAOK Saloniki | 2-1 | 0-1 (U) | 2-0 nv (T) | 11.0 | |
1/8 | Avenir Beggen | 11-2 | 6-1 (U) | 5-1 (T) | ||||
1/4 | Real Madrid CF | 2-2 (6-5 ns) | 0-2 (U) | 2-0 nv (T) | ||||
1/2 | Ferencvárosi TC | 3-4 | 1-2 (U) | 2-2 (T) | ||||
1975/76 | UEFA Cup | 1R | CS Universitatea Craiova | 4-2 | 3-1 (U) | 1-1 (T) | 4.0 | |
2R | Hamburger SV | 1-5 | 1-1 (T) | 0-4 (U) | ||||
1976/77 | UEFA Cup | 1R | Lokomotiv Plovdiv | 5-3 | 1-2 (U) | 4-1 (T) | 6.0 | |
2R | Austria Salzburg | 2-2 u | 1-2 (U) | 1-0 (T) | ||||
1/8 | AEK Athene | 3-3 | 0-2 (U) | 3-1 (T) | ||||
1977/78 | Europacup I | 1R | Sligo Rovers | 6-0 | 3-0 (T) | 3-0 (U) | 4.0 | |
1/8 | Borussia Mönchengladbach | 1-8 | 0-3 (T) | 1-5 (U) | ||||
1978/79 | UEFA Cup | 1R | Dynamo Berlin | 6-6 u | 2-5 (U) | 4-1 (T) | 17.0 | |
2R | Sporting Gijón | 2-1 | 1-0 (U) | 1-1 (T) | ||||
1/8 | Arsenal FC | 2-1 | 1-0 (T) | 1-1 (U) | ||||
1/4 | West Bromwich Albion FC | 2-1 | 1-0 (T) | 1-1 (U) | ||||
1/2 | Hertha BSC | 2-2 u | 1-0 (T) | 1-2 (U) | ||||
F | Borussia Mönchengladbach | 1-2 | 1-1 (T) | 0-1 (U) | ||||
1979/80 | UEFA Cup | 1R | Galatasaray SK | 3-1 | 0-0 (U) | 3-1 (T) | 9.0 | |
2R | FC Carl Zeiss Jena | 6-4 | 3-2 (T) | 3-2 (U) | ||||
1/8 | FC Bayern München | 3-4 | 0-2 (U) | 3-2 (T) | ||||
1980/81 | Europacup I | 1R | Viking FK | 7-3 | 3-2 (U) | 4-1 (T) | 8.0 | |
1/8 | FC Basel | 2-1 | 0-1 (U) | 2-0 (T) | ||||
1/4 | Internazionale | 1-2 | 1-1 (U) | 0-1 (T) | ||||
1981/82 | Europacup I | 1R | Hibernians FC | 10-2 | 2-1 (U) | 8-1 (T) | 7.0 | |
1/8 | Baník Ostrava | 4-3 | 1-3 (U) | 3-0 (T) | ||||
1/4 | RSC Anderlecht | 2-4 | 1-2 (U) | 1-2 (T) | ||||
1982/83 | Europacup II | 1R | Lillestrøm SK | 7-0 | 4-0 (U) | 3-0 (T) | 4.0 | |
1/8 | FC Barcelona | 3-6 | 2-4 (T) | 1-2 (U) | ||||
1983/84 | UEFA Cup | 1R | Hellas Verona | 2-4 | 0-1 (U) | 2-3 (T) | 0.0 | |
1984/85 | Europacup I | 1R | SL Benfica | 3-4 | 3-2 (T) | 0-2 (U) | 2.0 | |
1985/86 | Europacup II | 1R | FC Aarau | 4-2 | 2-0 (T) | 2-2 (U) | 8.0 | |
1/8 | Lyngby BK | 5-3 | 2-2 (U) | 3-1 (T) | ||||
1/4 | Atlético Madrid | 1-3 | 0-2 (T) | 1-1 (U) | ||||
1986/87 | Europacup I | 1R | Panathinaikos FC | 4-2 | 3-0 (T) | 1-2 (U) | 9.0 | |
1/8 | Rosenborg BK | 7-1 | 3-0 (U) | 4-1 (T) | ||||
1/4 | Real Madrid CF | 4-4 u | 4-2 (T) | 0-2 (U) | ||||
1987/88 | UEFA Cup | 1R | Trakia Plovdiv | 5-2 | 3-0 (T) | 2-2 (U) | 5.0 | |
2R | Club Brugge | 3-5 | 3-1 (T) | 0-4 (U) | ||||
1988/89 | Europacup I | 1R | Dundalk FC | 8-0 | 5-0 (U) | 3-0 (T) | 6.0 | |
1/8 | AC Milan | 2-2 (2-4 ns) | 1-1 (U) | 1-1 nv (T) | ||||
1989/90 | UEFA Cup | 1R | Galatasaray SK | 3-1 | 1-1 (U) | 2-0 (T) | 9.0 | |
2R | Žalgiris Vilnius | 5-1 | 4-1 (T) | 1-0 (U) | ||||
1/8 | 1. FC Köln | 2-3 | 2-0 (T) | 0-3 (U) | ||||
1990/91 | Europacup I | 1R | Grasshopper Club Zürich | 5-2 | 1-1 (T) | 4-1 (U) | 17.0 | |
1/8 | Rangers FC | 4-1 | 3-0 (T) | 1-1 (U) | ||||
1/4 | Dynamo Dresden | 6-0 | 3-0 (T) | 3-0R (U) | ||||
1/2 | FC Bayern München | 4-3 | 2-1 (U) | 2-2 (T) | ||||
F | Olympique Marseille | 0-0 (5-3 ns) | 0-0 nv | Bari | ||||
1991 | UEFA Super Cup | F | Manchester United FC | 0-1 | 0-1 | <Manchester | 0.0 | |
1991/92 | Europacup I | 1R | Portadown FC | 8-0 | 4-0 (T) | 4-0 (U) | 16.0 | |
1/8 | Apollon Limassol | 5-1 | 3-1 (T) | 2-0 (U) | ||||
Groep A | Panathinaikos FC | 3-0 | 2-0 (U) | 1-0 (T) | ||||
Groep A | RSC Anderlecht | 5-5 | 3-2 (T)[1] | 2-3 (U) | ||||
Groep A (2e) | UC Sampdoria | 1-5 | 0-2 (U) | 1-3 (T) | ||||
1995/96 | UEFA Cup | Q | Neuchâtel Xamax FCS | 0-1 | 0-1 (T) | 0-0 (U) | 1.0 | |
1996/97 | Europacup II | Q | Heart of Midlothian FC | 1-1 u | 0-0 (T) | 1-1 (U) | 5.0 | |
1R | 1. FC Kaiserslautern | 4-1 | 0-1 (U) | 4-0 nv (T) | ||||
1/8 | FC Barcelona | 2-4 | 1-3 (U) | 1-1 (T) | ||||
1997/98 | Europacup II | Q | HJK Helsinki | 3-1 | 0-1 (U) | 3-0 (T) | 3.0 | |
1R | Germinal Ekeren | 3-4 | 2-3 (U) | 1-1 (T) | ||||
1998/99 | UEFA Cup | 1Q | Kolcheti 1913 Poti | 11-0 | 4-0 (U) | 7-0 (T) | 6.0 | |
2Q | Rotor Volgograd | 4-2 | 2-1 (T) | 2-1 (U) | ||||
1R | FC Metz | 3-3 (4-3 ns) | 2-1 (T) | 1-2 nv (U) | ||||
2R | Olympique Lyonnais | 3-5 | 1-2 (T) | 2-3 (U) | ||||
1999/00 | UEFA Cup | Q | Neftçi Bakoe | 4-2 | 3-2 (U) | 1-0 (T) | 3.0 | |
1R | Montpellier HSC | 2-3 | 0-1 (T) | 2-2 (U) | ||||
2000/01 | Champions League | 1Q | KÍ Klaksvík | 5-0 | 3-0 (U) | 2-0 (T) | 9.0 | |
2Q | Torpedo Koetaisi | 4-2 | 4-0 (T) | 0-2 (U) | ||||
3Q | FC Dynamo Kiev | 1-1 u | 0-0 (U) | 1-1 (T) | ||||
2000/01 | UEFA Cup | 1R | Leicester City FC | 4-2 | 1-1 (U) | 3-1 (T) | ||
2R | Celta de Vigo | 4-5 | 1-0 (T) | 3-5 (U) | ||||
2001/02 | Champions League | 2Q | Omonia Nicosia | 3-2 | 1-1 (U) | 2-1 (T) | 3.0 | |
3Q | Bayer 04 Leverkusen | 0-3 | 0-0 (T) | 0-3 (U) | ||||
2001/02 | UEFA Cup | 1R | CSCA Kiev | 2-3 | 2-3 (U) | 0-0 (T) | ||
2002/03 | UEFA Cup | Q | Kairat Almaty | 5-0 | 2-0 (U) | 3-0 (T) | 6.0 | |
1R | Chievo Verona | 2-0 | 0-0 (T) | 2-0 (U) | ||||
2R | Lazio Roma | 1-2 | 0-1 (U) | 1-1 (T) | ||||
2003/04 | UEFA Cup | Q | Nistru Otaci | 8-2 | 5-0 (T) | 3-2 (U) | 6.0 | |
1R | Odense BK | 6-5 | 2-2 (U) | 4-3 (T) | ||||
2R | Rosenborg BK | 0-1 | 0-0 (U) | 0-1 (T) | ||||
2004/05 | Champions League | 2Q | BSC Young Boys | 5-2 | 2-2 (U) | 3-0 (T) | 2.5 | |
3Q | PSV | 3-7 | 3-2 (T) | 0-5 (U) | ||||
2004/05 | UEFA Cup | 1R | FK Zenit Sint-Petersburg | 1-6 | 0-4 (U) | 1-2 (T) | ||
2005/06 | UEFA Cup | 2Q | Inter Zaprešić | 7-1 | 3-1 (U) | 4-0 (T) | 7.0 | |
1R | SC Braga | 1-1 u | 0-0 (T) | 1-1 (U) | ||||
Groep E | FC Basel | 1-2 | 1-2 (T) | |||||
Groep E | Tromsø IL | 1-3 | 1-3 (U) | |||||
Groep E | AS Roma | 3-1 | 3-1 (T) | |||||
Groep E (4e) | RC Strasbourg | 2-2 | 2-2 (U) | |||||
2006/07 | Champions League | 2Q | Cork City FC | 4-0 | 1-0 (U) | 3-0 (T) | 2.0 | |
3Q | AC Milan | 1-3 | 0-1 (U) | 1-2 (T) | ||||
2006/07 | UEFA Cup | 1R | FC Slovan Liberec | 1-4 | 0-2 (U) | 1-2 (T) | ||
2007/08 | Champions League | 2Q | FC Levadia Tallinn | 2-2 u | 1-0 (T) | 1-2 (U) | 5.5 | |
3Q | Rangers FC | 0-1 | 0-1 (U) | 0-0 (T) | ||||
2007/08 | UEFA Cup | 1R | Groclin Dyskobolia | 2-0 | 1-0 (U) | 1-0 (T) | ||
Groep F | FC Bayern München | 2-3 | 2-3 (T) | |||||
Groep F | Aris FC | 0-3 | 0-3 (U) | |||||
Groep F | Bolton Wanderers FC | 0-1 | 0-1 (T) | |||||
Groep F (5e) | SC Braga | 0-2 | 0-2 (U) | |||||
2008/09 | UEFA Cup | 2Q | APOEL Nicosia | 5-5 u | 2-2 (U) | 3-3 nv (T) | 1.0 | |
2009/10 | Europa League | 2Q | NK Rudar Velenje | 5-0 | 1-0 (U) | 4-0 (T) | 4.0 | |
3Q | FC Dinamo Tbilisi | 5-4 | 0-2 (U) | 5-2 (T) | ||||
PO | Slavia Praag | 2-4 | 0-3 (U) | 2-1 (T) | ||||
2010/11 | Europa League | 3Q | Slovan Bratislava | 2-3 | 1-2 (T) | 1-1 (U) | 0.5 | |
2011/12 | Europa League | 3Q | FK Ventspils | 9-1 | 2-1 (U) | 7-0 (T) | 2.0 | |
PO | Stade Rennes | 1-6 | 1-2 (T) | 0-4 (U) | ||||
2012/13 | Europa League | 2Q | FC Naftan Novopolotsk | 7-6 | 4-3 (U) | 3-3 (T) | 3.0 | |
3Q | Omonia Nicosia | 0-0 (6-5 ns) | 0-0 (T) | 0-0 nv (U) | ||||
PO | Girondins de Bordeaux | 2-3 | 0-0 (T) | 2-3 (U) | ||||
2013/14 | Europa League | 2Q | ÍB Vestmannaeyja | 2-0 | 2-0 (T) | 0-0 (U) | 2.0 | |
3Q | Tsjornomorets Odessa | 1-3 | 1-3 (U) | 0-0 (T) | ||||
2015/16 | Europa League | 1Q | Kairat Almaty | 1-4 | 0-2 (T) | 1-2 (U) | 0.0 | |
2016/17 | Champions League | 2Q | Valletta FC | 4-2 | 2-1 (U) | 2-1 (T) | 3.0 | |
3Q | PFK Ludogorets | 4-6 | 2-2 (U) | 2-4 nv (T) | ||||
2016/17 | Europa League | PO | US Sassuolo | 1-4 | 0-3 (U) | 1-1 (T) | ||
2017/18 | Europa League | 1Q | Floriana FC | 6-3 | 3-0 (T) | 3-3 (U) | 14.5 | |
2Q | Irtysj Pavlodar | 3-1 | 1-1 (U) | 2-0 (T) | ||||
3Q | Sparta Praag | 3-0 | 2-0 (T) | 1-0 (U) | ||||
PO | FK Krasnodar | 4-4 u | 2-3 (U) | 2-1 (T) | ||||
Groep H | Arsenal FC | 0-1 | 0-1 (T) | 0-0 (U) | ||||
Groep H | 1. FC Köln | 2-0 | 1-0 (U) | 1-0 (T) | ||||
Groep H (2e) | FK BATE Borisov | 1-1 | 1-1 (T) | 0-0 (U) | ||||
2R | FK CSKA Moskou | 0-1 | 0-0 (T) | 0-1 (U) | ||||
2018/19 | Champions League | 1Q | FK Spartaks Jūrmala | 2-0 | 0-0 (U) | 2-0 (T) | 13.0 | |
2Q | Sūduva Marijampolė | 5-0 | 3-0 (T) | 2-0 (U) | ||||
3Q | Spartak Trnava | 3-2 | 1-1 (T) | 2-1 nv (U) | ||||
PO | Red Bull Salzburg | 2-2 u | 0-0 (T) | 2-2 (U) | ||||
Groep C | Paris Saint-Germain | 2-10 | 1-6 (U) | 1-4 (T) | ||||
Groep C | Liverpool FC | 2-4 | 2-0 (T) | 0-4 (U) | ||||
Groep C (4e) | SSC Napoli | 1-3 | 0-0 (T) | 1-3 (U) | ||||
2019/20 | Champions League | 1Q | Suduva Marijampole | 2-1 | 0-0 (U) | 2-1 (T) | 10.5 | |
2Q | HJK Helsinki | 3-2 | 2-0 (T) | 1-2 (U) | ||||
3Q | FC Kopenhagen | 2-2 (7-6 ns) | 1-1 (T) | 1-1 nv (U) | ||||
PO | BSC Young Boys | 3-3 u | 2-2 (U) | 1-1 (T) | ||||
Groep B | FC Bayern München | 0-9 | 0-3 (U) | 0-6 (T) | ||||
Groep B | Tottenham Hotspur FC | 0-9 | 0-5 (U) | 0-4 (T) | ||||
Groep B (4e) | Olympiakos Piraeus | 3-2 | 3-1 (T) | 0-1 (U) | ||||
2020/21 | Champions League | 1Q | Europa FC | 5-0 | 5-0 (T) | 15.5 | ||
2Q | KF Tirana | 1-0 | 1-0 (U) | |||||
3Q | Omonia Nicosia | 1-1 (2-4 ns) | 1-1 nv (U) | |||||
2020/21 | Europa League | PO | FC Ararat-Armenia | 2-1 | 2-1 (U) | |||
Groep L | KAA Gent | 4-1 | 2-1 (T) | 2-0 (U) | ||||
Groep L | TSG 1899 Hoffenheim | 0-2 | 0-2 (U) | 0-0 (T) | ||||
Groep L (2e) | FC Slovan Liberec | 5-1 | 5-1 (T) | 0-0 (U) | ||||
2R | AC Milan | 3-3 u | 2-2 (T) | 1-1 (U) | ||||
2021/22 | Champions League | 2Q | Kairat Almaty | 6-2 | 1-2 (U) | 5-0 (T) | 18.5 | |
3Q | FC Sheriff Tiraspol | 1-2 | 1-1 (T) | 0-1 (U) | ||||
2021/22 | Europa League | PO | CFR Cluj | 6-1 | 4-0 (T) | 2-1 (U) | ||
Groep F | SC Braga | 3-2 | 2-1 (T) | 1-1 (U) | ||||
Groep F | FC Midtjylland | 1-2 | 1-1 (U) | 0-1 (T) | ||||
Groep F (1e) | PFK Ludogorets | 2-0 | 1-0 (U) | 1-0 (T) | ||||
1/8 | Rangers FC | 2-4 | 0-3 (U) | 2-1 (T) | ||||
2022/23 | Champions League | 3Q | FC Pjoenik Jerevan | 7-0 | 5-0 (T) | 2-0 (U) | 6.5 | |
PO | Maccabi Haifa | 4-5 | 2-3 (U) | 2-2 (T) | ||||
2022/23 | Europa League | Groep H | AS Monaco | 1-5 | 0-1 (T) | 1-4 (U) | ||
Groep H | Ferencvárosi TC | 5-3 | 4-1 (T) | 1-2 (U) | ||||
Groep H (4e) | Trabzonspor | 3-3 | 1-2 (U) | 2-1 (T) | ||||
2023/24 | Champions League | Groep G | Manchester City FC | 3-6 | 1-3 (U) | 2-3 (T) | 5.0 | |
Groep G | RB Leipzig | 2-5 | 1-3 (U) | 1-2 (T) | ||||
Groep G (4e) | BSC Young Boys | 2-4 | 2-2 (T) | 0-2 (U) | ||||
2024/25 | Champions League | PO | FK Bodø/Glimt | - | (U) | (T) | 0.0 | |
Totaal aantal behaalde punten voor UEFA coëfficiënten: 386.0 |
Zie ook
[bewerken | brontekst bewerken]- Deelnemers UEFA-toernooien Servië
- Deelnemers UEFA-toernooien Joegoslavië
- Ranglijst van alle clubs die in de diverse Europa Cups zijn uitgekomen
Bronnen, noten en/of referenties
- ↑ wedstrijd werd gespeeld in Boedapest