Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Tento článek obsahuje jména bez správné české transkripce.
Můžete Wikipedii pomoci tím, že ho vhodně
vylepšíte . Inspiraci k vylepšení můžete hledat v radách na stránkách v kategorii
Transkripce , případně na
diskusní stránce článku.
Mistrovství Evropy v atletice do 23 let 2015 se konalo v estonském Tallinnu .
Disciplína
Zlato
Stříbro
Bronz
Běh na 100 m
Giovanni Galbieri 10,33
Denis Dimitrov 10,34
Guy-Elphège Anouman 10,39
Běh na 200 m
Karol Zalewski 20,49
Leon Reid 20,63
Jan Jirka 20,82
Běh na 400 m
Thomas Jordier 45,50
Pavel Ivaško 45,73
Luka Janežic 45,73
Běh na 800 m
Artur Kuciapski 1:48,11
Saúl Ordóñez 1:48,23
Žan Rudolf 1:48,47
Běh na 1 500 m
Marc Alcalá 3:44,54
Mohad Abdikadar Sheikh Ali 3:44,91
Neil Gourley 3:45,04
Běh na 5 000 m
Ali Kaya 13:20,16
Isaac Kimeli 13:54,33
Carlos Mayo 13:55,19
Běh na 10 000 m
Ali Kaya 27:53,38
Michail Strelkov 27:53,94
Yassine Rachik 28:53,99
110 metrů překážek
David Omoregie 13,63
Javier Colomo 13,73
Lorenzo Perini 13,86
Běh na 400 metrů překážek
Patryk Dobek 48,84
Jussi Kanervo 49,66
Nicolai Hartling 50,02
Běh na 3 000 metrů překážek
Mitko Cenov 8:37,79
Viktor Bacharev 8:40,75
Osama Zoghlami 8:42,00
Štafeta 4×100 m
Guy-Elphège Anouman Mickael-Meba Zeze Ken Romain Stuart Dutamby 39,36
Marcel Kadlec Michal Desenský Jan Jirka Zdeněk Stromšík 39,38
Alexandr Jelisejev Dmitrij Syčev Denis Ogarkov Kirill Černuchin 39,45
Štafeta 4×400 m
Ludvy Vaillant Alexandre Divet Nicolas Courbière Thomas Jordier 3:04,92
Kajetan Duszyński Patryk Dobek Bartłomiej Chojnowski Karol Zalewski 3:05,35
Jakob Krempin Alexander Gladitz Torben Junker Marc Koch 3:05,97
Chůze na 20 km
Nikolaj Markov 1:23:49
Álvaro Martín 1:24:51
Pavel Paršin 1:25:26
Skok do výšky
Ilja Ivaňuk 2,30 m
Dmitriy Kroyter 2,24 m
Chris Kandu Eugenio Meloni 2,21 m
Skok o tyči
Robert Renner 5,55 m
Leonid Kobelev 5,55 m
Adrián Vallés 5,50 m
Skok daleký
Fabian Heinle 8,14 m
Radek Juška 8,00 m
Bachana Khorava 7,97 m
Trojskok
Dmitrij Čižikov 17,05 m
Georgi Tsonov 16,77 m
Ilja Potapcev 16,46 m
Vrh koulí
Filip Mihaljević 19,35 m
Bob Bertemes 19,29 m
Andrzej Regin 19,08 m
Hod diskem
Alin Firfirică 60,64 m
Wojciech Praczyk 58,96 m
Róbert Szikszai 58,82 m
Hod kladivem
Nick Miller 74,46 m
Valeriy Pronkin 74,29 m
Bence Pásztor 74,06 m
Hod oštěpem
Kacper Oleszczuk 82,29 m
Maksym Bohdan 81,08 m
Bernhard Seifert 80,57 m
Desetiboj
Pieter Braun 8195 bodů
Jorge Ureña 7983 bodů
Janek Õiglane 7945 bodů
Disciplína
Zlato
Stříbro
Bronz
Běh na 100 m
Rebekka Haase 11,47
Alexandra Burghardtová 11,54
Stella Akakpo 11,55
Běh na 200 m
Rebekka Haase 23,16
Anna-Lena Freese 23,22
Brigitte Ntiamoah 23,49
Běh na 400 m
Bianca Răzorová 51,31
Ekaterina Renzhina 51,51
Patrycja Wyciszkiewiczová 51,63
Běh na 800 m
Renelle Lamote 2:00,19
Anastasiya Tkachuk 2:00,43
Christina Heringová 2:00,88
Běh na 1 500 m
Amela Terzić 4:04,77
Sofia Ennaoui 4:04,90
Natalija Pryščepová 4:06,29
Běh na 5 000 m
Liv Westphalová 15:30,61
Louise Cartonová 15:32,75
Viktoria Kaljužna 15:38,38
Běh na 10 000 m
Jip Vastenburgová 32:18,69
Rhona Aucklandová 32:22,79
Alice Wrightová 32:46,57
100 metrů překážek
Noemi Zbärenová 12,71
Karolina Kołeczek 12,92
Nadine Visserová 13,01
Běh na 400 metrů překážek
Elise Malmbergová 55,88
Stina Troestová 56,01
Aurélie Chaboudez 56,04
Běh na 3 000 metrů překážek
Tuğba Güvençová 9:36,14
Maeva Danoisová 9:40,89
Emma Oudiou 9:44,44
Štafeta 4×100 m
Amelie-Sophie Lederer Alexandra Burghardt Rebekka Haase Anna-Lena Freese 43,47
Martina Favaretto Irene Siragusa Anna Bongiorni Johanelis Herrera Abreu 44,06
Lena Weiss Sarah Atcho Charlène Keller Noemi Zbären 44,24
Štafeta 4×400 m
Seren Bundy-Davies Zoey Clark Victoria Ohuruogu Kirsten McAslan 3:30,07
Małgorzata Curyło Martyna Dąbrowska Adrianna Janowicz Patrycja Wyciszkiewicz 3:30,24
Yana Glotova Yuliya Spiridonova Tatyana Zotova Ekaterina Renzhina 3:30,78
Chůze na 20 km
Maria Ponomarjova 1:27:17
Anežka Drahotová 1:27:25
Lyudmyla Olyanovska 1:28:41
Skok do výšky
Alessia Trostová 1,90 m
Nafissatou Thiamová 1,87 m
Iryna Gerashchenko 1,87 m
Skok o tyči
Angelica Bengtssonová 4,55 m
Michaela Meijerová 4,50 m
Natalya Demidenko 4,35 m
Skok daleký
Malaika Mihambo 6,73 m
Jazmin Sawyers 6,71 m
Alina Rotaruová 6,69 m
Trojskok
Dovilė Dzindzaletaitė 14,23 m
Elena Panțuroiu 14,13 m
Tetyana Ptashkina 14,05 m
Vrh koulí
Viktoria Kolbová 17,47 m
Shanice Craftová 17,29 m
Sara Gambetta 16,99 m
Hod diskem
Shanice Craftová 63,83 m
Anna Rühová 61,27 m
Kristin Pudenz 59,94 m
Hod kladivem
Alexandra Tavernierová 72,50 m
Alena Sobaleva 71,20 m
Malwina Kopron 68,57 m
Hod oštěpem
Christin Hussongová 65,60 m
Kateryna Craftová 58,60 m
Liveta Jasiūnaitė 55,77 m
Sedmiboj
Xénia Krizsánová 6303 bodů
Lyubov Tkach 6055 bodů
Ivona Dadicová 6033 bodů