Вікіпедія:Проєкт:Тематичний тиждень/Тиждень Львівщини 2020
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
→ Місяць Котових → Місяць Азії 2020 |
ТИЖДЕНЬ ЛЬВІВЩИНИ 2020 | → Місяць Азії 2020 |
У Вікіпедії є проєкт «Львів» |
Назва Тижня: Тиждень Львівщини 2020
Обґрунтування Тижня: Після перерви в чотири роки пропоную увірватися з тематичним тижнем на терени Львівщини — гайда створювати і покращувати статті на різноманітні теми: географія, історія, культура, наука і спорт. Нижче представлені статті, які зачасту мають кілька мовних версій, але прочитати українською ми цю інформацію ще не можемо. Не варто оминати увагою і статті до покращення — вони чекають свого старанного редактора, який доповнить, додасть джерела, проілюструє і відпатрулює.
Період: 9 — 22 листопада 2020 року
Таблиця учасників і статей тижня
[ред. код]Статті до створення
[ред. код]Географія
[ред. код]Гідрографія
[ред. код]Рельєф
[ред. код]Гірські вершини
[ред. код]- Дзвинів Зроблено
Історія
[ред. код]Річ Посполита
[ред. код]- Станіслав Фердинанд Жевуський Зроблено
ЗУНР
[ред. код]Польська Республіка
[ред. код]- Нафталі Ботвін Зроблено
Друга світова війна
[ред. код]- Битва під Яворовом Зроблено
- Битва під Кам'янкою-Струмилівською Зроблено
- Битва в Янівських лісах Зроблено
- Армія оборони крайової Зроблено
- Сміливий (бронепотяг) Зроблено
- Бартош Гловацький (бронепотяг) Зроблено
- Замарстинівська в'язниця Зроблено
- Винищення в'язнів у Буську Зроблено
- Винищення в'язнів у Жовкві Зроблено
- Винищення в'язнів у Кам'янці-Струмилівській[pl]
- Винищення в'язнів у Судовій Вишні[pl]
- Винищення в'язнів у Стрию[pl]
- Битва у Львові (1944)
- Артур Брейтвізер[de]
- Фрідріх Вайнреб[fr]
- Мечислав Мюмлер[it]
- Тадеуш Чюк-Цельт[pl]
ПНР
[ред. код]- Стефан Міхнік Зроблено
- Мечислав Відай
Збройні сили
[ред. код]- 38-й Львівський стрілецький піхотний полк[pl]
- 39-й Львівський стрілецький піхотний полк[pl]
- Францішек Альтер
- Балуєвський Юрій Миколайович
- Фердинанд фон Бауер
- Йоганн фон Гіллер
- Януш Ґонсьоровський[pl]
- Тадеуш Юзеф Жулінський[pl]
- Міхал Токаржевський-Карашевич
- Юзеф Ковальський
- Ян Круковецький
- Еміль Крукович-Пшеджимірський
- Мар'ян Кукель
- Станіслав Кунічак
- Юзеф Кустронь
- Мечислав Млотек
- Станіслав Новаковський[pl]
- Вільгельм Орлик-Рюккенман
- Єжи Пайчковський-Дідинський
- Станіслава Палеолог
- Казимеж Партика[pl]
- Антоній Петрикевич[pl]
- Юзеф Пшигодзький[pl]
- Болеслав Роя
- Зигмунт Сендзеларж[pl]
- Францішек Сікорський
- Єжи Сосновський[pl]
- Юліан Стахевич[pl]
- Тадеуш Фельштин[pl]
Економіка
[ред. код]Підприємці
[ред. код]Транспорт
[ред. код]Авіаційний
[ред. код]Залізничний
[ред. код]Політика
[ред. код]Дипломати
[ред. код]Політики
[ред. код]- Рубен Бієрер[de]
- Лех Вощерович[pl]
- Гідеон Гауснер[en]
- Отто Гауснер
- Аліція Ґжеськов'як
- Станіслав Глабінський
- Іцхак Голан[en]
- Герман Діаманд[pl]
- Ян Домбський
- Якуб Егіт[pl]
- Адольф Генрік Зільбершейн[pl]
- Адольф фон Йоркаш-Кох
- Калман Кахана[en]
- Якоб Кац[en]
- Олександр Ладось
- Юліуш Лео[pl]
- Єжи Лерські[pl]
- Стів Папроскі
- Євстахій Сапєга
- Адольф Станд[pl]
- Токмаков Євген Петрович
- Єхезкель Ген
- Хаїм Йосеф Цадок[en]
- Людвіг Чех
- Цві Шілоах[en]
- Алекс Кушнір[en]
- Девід Тувіяху[en]
- Гедеон Хауснер[en]
- Іцхак Рафаель[en]
Судді
[ред. код]ЗМІ
[ред. код]- Вголос
- Життя (журнал)
- Kwartalnik Historyczny
- Світ (двотижневник)
- Щорічник Польського геральдичного товариства
- Аннали соціально-економічної історії[pl]
- Друг народу (тижневик)[pl]
- Класичний квартальник[pl]
- Класичний огляд[pl]
- Літературний альманах[pl]
- Модель ферми[pl]
- Момент (газета)[pl]
- Польський пантеон
- Схід (польський журнал)
- Філомата[pl]
- Щорічник орієнталістів[pl]
- Польське радіо Львів[pl]
Журналісти
[ред. код]Освіта
[ред. код]- Богословський факультет Львівського університету[pl]
- Приватна гімназія для дівчат Зофії Стржалковської
- Львівська учительська семінарія
- Золочівська гімназія
- Самбірська гімназія
- Зофія Сколоздро[pl]
- Зофія Стржалковська[pl]
- Францішек Томашевський[pl]
- Людвік Якса-Биковський[pl]
- Студентська громада[pl]
- Українська студентська технічна асоціація "Основа"[pl]
Наука
[ред. код]- Польське наукове товариство у Львові
- Польське товариство натуралістів ім. Коперника[pl]
- Стефан Легежинський[pl]
Біологія
[ред. код]- Єжи Жедовський
- Джон Лхоцький[en]
- Владислав Матушкевич[pl]
- Тадеуш Манн[pl]
- Бенедикт Фулінський [pl]
- Михайло Зохарі
Геологія
[ред. код]Економіка
[ред. код]Історія
[ред. код]- Пьотр Беньковський [pl]
- Ян Брик[pl]
- Мечислав Гавлік[pl]
- Здзіслав Жигульський
- Арнольд Лушин фон Ебенгройт[de]
- Ева Малечинська[pl]
- Адам Улям[en]
- Філіп Фрідман
- Авраам Шаліт
Літературознавство
[ред. код]Математика
[ред. код]Медицина
[ред. код]- Юліу Бараш[fr]
- Тадеуш Бровіч[pl]
- Йозеф Герстманн
- Еміль Ґодлевський (син)
- Лео Каннер
- Тадеуш Панкевич[pl]
- Марк Фельдман[en]
- Вацлав Шибальський[pl]
Мовознавство
[ред. код]Право
[ред. код]Психологія
[ред. код]Східнознавство
[ред. код]Фізика
[ред. код]Філософія
[ред. код]Хімія
[ред. код]Юдаїка
[ред. код]Релігія
[ред. код]Католицизм
[ред. код]Протестантизм
[ред. код]Юдаїзм
[ред. код]- Белз (хасидська династія)[en]
- Сасів (хасидська династія)[en]
- Шломо Клугер Зроблено
- Беньямін Мурмельштайн
- Якоб Іцхак Німіруавер[en]
- Аарон Рокич[en]
- Мордехай Рокич[en]
- Шолом Рокич[en]
- Йозеф бен Мейр Теомім[de]
- Осія Тхон[pl]
- Цві Гірш Хаєс[en]
- Залман Шахтер-Шаломі[en]
- Барух Штейнберг
Культура
[ред. код]Архітектура
[ред. код]Кінематограф
[ред. код]- Генрик Бельський[pl]
- Салька Віртель
- Джон Готтовт
- Джин Гутовський[pl]
- Єжи Домарадський[pl]
- Анджей Котковський[pl]
- Роман Манн[pl]
- Єжи Марр[pl]
- Росс Мартін[en]
- Хосе Маурер
- Єжи Пшибильський[pl]
- Моріс Регамей[fr]
- Бернард Сігел[en]
- Власта Фабіанова Зроблено
- Дмитро Чеповецький
Література
[ред. код]- Міло Анстадт
- Стефан Баліцький Зроблено
- Ашер Бараш[pl]
- Фабіан Бірковський[pl]
- Юзеф Вітлін
- Мариля Вольська Зроблено
- Мойше-Лейб Гальперн
- Ісаак Ертер[fr]
- Анна Ковальська[pl]
- Рейчел Корн
- Реувен Марголіес[en]
- Мечислав Гвальберт Павліковський
- Мордехай Рошвальд[de]
- Ян Олександр Фредро[pl]
- Пінхас Саде[en]
Мистецтво
[ред. код]- Тадеуш Бжозовський[pl]
- Павел Дадлез[pl]
- Леопольд Кілановський[pl]
- Едуард Курцбауер[de]
- Мартін Теофіл Полак[it]
- Ерна Розенштейн
- Зигмунд Сидорович[de]
- Ілона Курцова-Штєпанова
- Францішек Тепа
- Шимшон Хольцман[en]
- Роман Цеслевич[pl]
- Роза Шапіро
- Софі Рачеленко[he]
Музика
[ред. код]- Ізраїль Альтер
- Стефан Аскенасе
- Адольф Баллер[en]
- Джозеф Бір[fr]
- Макс Бренд (композитор)[de]
- Джулі Вебер фон Вебенау[de]
- Бен-Ціон Вітлер[en]
- Броніслав Гімпель[pl]
- Якоб Гімпель[fr]
- Макс Еттінгер
- Оттон Мечислав Жуковський[pl]
- Олександр Зажицький
- Гелена Збоїнська[pl]
- Тадеуш Зигфрід Кассерн[pl]
- Леопольд Козловський
- Анджей Курилевич[pl]
- Габріела Мойсеович[pl]
- Едуард Олеарчик[pl]
- Леопольд Спіннер[en]
- Тадеуш Шеліґовський[pl]
- Богуслав Шеффер[pl]
- Альфред Шрайєр
Радіо
[ред. код]Скульптура
[ред. код]- Францішек Душенко[pl]
- Пьотр Ковальський[fr]
- Зиґмунт Курчинський
- Альфред Носсіг[en]
- Марія Ярема Зроблено
Театр
[ред. код]- Войцех Алаборський[pl]
- Джед Гарріс[en][4]
- Берта Каліш
- Влодзімеж Пресс
- Войцех Рушковський[pl]
- Марта Стебницька[pl]
- Ришард Філіпський[pl]
- Ізабелла Цивінська
- Хосе Маурер
Фотографія
[ред. код]Спорт
[ред. код]Баскетбол
[ред. код]Бобслей
[ред. код]Бокс
[ред. код]Велоспорт
[ред. код]- Бочкарьова Єлизавета Валеріївна
- Фелікс Костшебський[pl]
- Казімеж Кржемінський[pl]
- Нагірна Ганна Юріївна
Веслування
[ред. код]Водне поло
[ред. код]Волейбол
[ред. код]Легка атлетика
[ред. код]Лижні перегони
[ред. код]Плавання
[ред. код]Планеризм
[ред. код]Санний спорт
[ред. код]Спортивне орієнтування
[ред. код]Стрибки з трампліна
[ред. код]Стрільба
[ред. код]Стрільба з лука
[ред. код]Фехтування
[ред. код]Футбол
[ред. код]Команди
[ред. код]- ВІС Львів Зроблено
- Електрон (Львів) Зроблено
- Збірна Львівської області Зроблено
- «Україна» (Львів) Зроблено
- «Факел» (Львів) Зроблено
Сезони
[ред. код]Споруди
[ред. код]- Галичина Зроблено
Футболісти
[ред. код]- Олександр Бондар Зроблено
- Володимир Буняк Зроблено
- Борис Висоцький Зроблено
- Михайло Вільховий Зроблено
- Артем Вовкун Зроблено
- Ян Вражи Зроблено
- Олександр Усатий Зроблено
- Максим Гірний Зроблено
- Дмитро Градиленко Зроблено
- Олег Горін Зроблено
- Микола Єсін Зроблено
- Стефан Животько Зроблено
- Олександр Зосимов Зроблено
- Святослав Зубар Зроблено
- Владислав Іванов Зроблено
- Станіслав Катана Зроблено
- Фріц Керр Зроблено
- Олександр Кірюхін Зроблено
- Володимир Коваль Зроблено
- Тадеуш Ковальськи Зроблено
- Дезідерій Ковач Зроблено
- Зигмунт Крумгольц Зроблено
- Анатолій Курчавенков Зроблено
- Володимир Кухлевський Зроблено
- Мечислав Кухар Зроблено
- Маріан Ланько Зроблено
- Майк Лащев Зроблено
- Владислав Лемішко Зроблено
- Валерій Линніков Зроблено
- Віталій Маєвич Зроблено
- Володимир Макар Зроблено
- Марат Мінібаєв Зроблено
- Фаїль Міргалімов Зроблено
- Анатолій Морозов Зроблено
- Віталій Морозов Зроблено
- Олександр Музичук Зроблено
- Петро Намуйлик Зроблено
- Сергій Пасічник Зроблено
- Дімітрі Пачкорія Зроблено
- Юрій Пилипко Зроблено
- Дмитро Полюганич Зроблено
- Роман Салімов Зроблено
- Анатолій Сєдих Зроблено
- Чеслав Скорачинський Зроблено
- Олександр Скоторенко Зроблено
- Богдан Слука Зроблено
- Якуб Смуг Зроблено
- Іван Созанський Зроблено
- Андрій Сухецький Зроблено
- Олег Табунов Зроблено
- Микола Теленченко Зроблено
- Григорій Тучков Зроблено
- Дмитро Устюжанінов Зроблено
- Януш Чарчук Зроблено
- Зигмунт Чижевський Зроблено
- Сергій Шлапак Зроблено
- Станіслав Штаненко Зроблено
Шахи
[ред. код]Статті до поліпшення
[ред. код]Найпопулярніші статті
[ред. код]Число після назви статті показує кількість переглядів за попередній рік:
-
Іван Франко, 341,8 тис.
-
Львів, 245,4 тис.
-
Данило Галицький, 207,0 тис.
-
Денис Шмигаль, 141,2 тис.
-
Українські Карпати, 111,7 тис.
-
Карпати, 109,6 тис.
-
Ірина Верещук, 97,8 тис.
-
Руська трійця, 95,0 тис.
-
Андрей (Шептицький), 86,8 тис.
-
Львівська область, 86,1 тис.
-
Дністер, 83,0 тис.
-
Андрій Кузьменко, 77,8 тис.
-
Мирослав Скорик, 49,2 тис.
-
Ольга Фреймут, 51,4 тис.
-
Юрій Дрогобич, 48,8 тис.
-
Андрій Богдан, 47,9 тис.
Статті без джерел
[ред. код]- Жайвір (гурт)
- Глинянська стоянка
- Перемишляни
- Войт Руслана Дмитрівна
- Міхновський Сергій
- Українська молодь — Христові
- Середа Володимир Миколайович
- Михас Іван
- Центр політичних досліджень
- Шпиколоси (Золочівський район)
- Гошовський Володимир Сергійович
- Власта (готель)
- Марек Вебер
- Прапор Дрогобича
- Молодинче
- Велика Озимина
- Вербівка (Самбірський район)
- Чайковичі
- Росохач (Сколівський район)
- Зубків
Статті з сумнівною значимістю
[ред. код]- Суспільно-гуманітарний консорціум «Генеза»
- Центр політичних досліджень
- Комітет підприємців Львівщини
- Василишин Олег Миколайович
- Гомін волі
- ФутболПростір
- Заграва (газета)
- Пинило Василь
- Липка (притока Липовця)
- Трускавецька дитяча школа мистецтв
- Голос народу (Пустомити)
- Загульський Лев Миколайович
- Благодійний фонд «Збереження історико-архітектурної спадщини міста Львова»
- Оброца Остап Михайлович
- Намір (театр)
- Міське свято «На каву до Львова»
- Лисик Володимир Михайлович
- Інститут права та психології
- Параскевія Наконечна
- Форум видавців (громадська організація)
Статті, які можуть містити оригінальне дослідження
[ред. код]- Пчани
- Величко Григорій Іванович
- Перемишляни
- Давидів
- Черепин (Пустомитівський район)
- Сілець (Сокальський район)
- Нива (часопис, 1865)
- Пижик (маршрутне таксі)
- Боднар Ярослав Ярославович
- Біда Дарія Дмитрівна
- Прапор Червонограда
- Музей Омеляна Стоцького
Статті, які потрібно виправити після перекладу
[ред. код]- Селець (Дрогобицький район) Зроблено
- Зіткнення під Золочевом
- Галяс Василь Терентійович
- Едуард Стюерман
- Ядвіга Богданович
Статті, що потребують вичитки
[ред. код]- Яворський Юліян Андрійович
- Ястремська Ольга
- Радехів
- Золочів
- Бистрий
- Величко Григорій Іванович
- Проспект Свободи (Львів)
- Перемишляни
- Доброгостів
- Селець (Дрогобицький район)
- Інститут геології і геохімії горючих копалин НАН України
- Львівська академічна гімназія
- Перемишлянський повіт (ЗУНР)
- Реклинець
- Чаниж
- Вибранівка
- Млиниська (Жидачівський район)
- Молодинче
- Макунів
- Сілець (Сокальський район)
Ізольовані статті
[ред. код]- Шевчук Семен
- Щірб'явий Іван
- Левицький Роман Володимирович
- Борецький Михайло
- Михас Іван
- Умлєва Анна Василівна
- Львівський брасквінтет
- Колесников Рудольф Миколайович
- Яремчук Юрій Ярославович
- Ковальчик Юрій Іванович
- Радехівська ЗОШ І—ІІІ ступенів № 1 Зроблено
- Онуфрів Олена Іванівна
- Аккорд-тур
- Рибна (притока Завадівки)
- Євгеній Дашин
- Di Cionistisze Woch
- Сярий Євген Степанович
- Федорчак-Ткачова Марія Василівна
- Кшиштоф Барановський
- Біда Костянтин Йосипович
Статті, що можуть бути застарілими
[ред. код]- Завадович Роман Михайлович
- Януш Богдан
- Карпати (Львів)
- Львів (футбольний клуб)
- Зарудці
- Квітневе (Жидачівський район)
- Грисьо Ярослав Антонович
- Нафтовик Борислава (газета)
- Львівський автобусний завод
- Автошлях Н 13
- Франциск Ксаверій Кульчицький
- Гута-Пеняцька
- Франциск Оленський
- Аккорд-тур
- Дрогобицький завод автомобільних кранів
- Авдиковський Орест Арсенович
- Ібрагімов Ренат Ісламович
- Чудійович Ігор Іванович
- Форум видавців (громадська організація)
- Долинський Іван (архітектор)
Створені статті
[ред. код]В обговорення створених статей, будь ласка, додавайте шаблон {{Lviv2020-week-new}} . Посилання на створені статті додавайте у цей перелік |
- До початку тижня
- 1 листопада
- До початку тижня
- Облога Галича (1221)
- Облога Галича (1219)
- 5 листопада
- Бондар Олександр Олександрович
- 6 листопада
- Буняк Володимир Сергійович
- Висоцький Борис Ігорович
- 7 листопада
- Вільховий Михайло Михайлович
- 8 листопада
- Вовкун Артем Андрійович
- З початку тижня
- 9 листопада
- З початку тижня
- Гаврилюк Лариса Олексіївна
- Сологуб Володимир Степанович
- Ейхенбаум Яків Мойсейович
- Битва під Яворовом
- Ян Вражи
- 10 листопада
- Весна Іван Іванович
- Береза Зиновій Іванович
- Зубрицька (пам'ятка природи)
- Прийма Софія Сергіївна
- Усатий Олександр Анатолійович
- Вальницька Софія Томівна
- Заріччя (лісовий заказник, Львівська область)
- Катастрофа Ан-12 у Львові
- Францішек Альтер
- Гуз Володимир Васильович
- Вулиця Галицька (Винники)
- Битва в Янівських лісах
- 11 листопада
- Гулянський Йосип Павлович
- Давидович Ганна Андріївна
- Воля Якубова (заказник)
- Казімєж Папе
- Думич Петро Карлович
- Гірний Максим Андрійович
- Пилипко Юрій Михайлович
- Отто Гауснер
- Градиленко Дмитро Віталійович
- 12 листопада
- Дяків Петро
- Горін Олег Андрійович
- Єсін Микола Пилипович
- Армія оборони крайової
- Битва під Кам'янкою-Струмилівською
- Захарчишин Ярослав Миколайович
- Міхал Токаржевський-Карашевич
- 13 листопада
- Іваницька Марта Єреміївна
- Кітц Мартин Омельянович
- Станіслав Ґломбінський
- Коропчак Степан Григорович
- Стефан Баліцький
- Стефан Животько
- Зосимов Олександр Євгенович
- 14 листопада
- Крип'якевич-Цегельська Олександра Артемівна
- Лисик Василь
- Зигмунт Курчинський
- Ян Домбський
- Зубар Святослав Ігорович
- Іванов Владислав Олександрович
- 15 листопада
- Лісовський Іван Григорович
- Мацієвський Ярослав Григорович
- Островський Володимир Олексійович
- Людвіг Чех
- Катана Станіслав Володимирович
- Фріц Керр
- Кірюхін Олександр Федорович
- 16 листопада
- Паньків Володимир Михайлович
- Коваль Володимир Романович
- Паук Наталія Петрівна
- Петрович Казимир Франціскович
- Прийма Василь Матвійович
- Тадеуш Ковальськи
- Ковач Дезідерій Федорович
- Стобенський Степан
- Наум Норберт Глацер
- 17 листопада
- Ференц Михайло Семенович
- Богачевський Юрій Володимирович
- Зигмунт Крумгольц
- Братковський Роман
- Курчавенков Анатолій Павлович
- Борковський Пантелеймон
- Леопольд Каро
- Кухлевський Володимир Олександрович
- 18 листопада
- Валько Богдан Олександрович
- Мечислав Кухар
- Маріан Ланько
- Майк Лащев
- Мариля Вольська
- Водоспад Підступи
- Васенко Іван
- Вощак Ярослав Антонович
- Дзвинів
- 19 листопада
- Водоспад Підступи верхній
- Гаєк Андрій Микитович
- Станіслав Фердинанд Жевуський
- Тадеуш Рибчинський
- Владислав Лемішко
- Гембицька Юлія
- Скоторенко Олександр Олексійович
- Ґостинська Владислава
- Сміливий (бронепотяг)
- Линніков Валерій Петрович
- Маєвич Віталій Степанович
- Власта Фабіанова
- Бартош Гловацький (бронепотяг)
- Станіслав Кунічак
- Шломо Клугер
- Західні походи Володимира Святославича
- Ольшанівська Божена Луківна
- 20 листопада
- Грицак Олександр Теодорович
- Нафталі Ботвін
- Гулевич Валерій
- Євстахій Сапєга
- Макар Володимир Павлович
- Мінібаєв Марат Михайлович
- Гушалевич Євген Іванович
- Міргалімов Фаїль Фарсатович
- Замарстинівська в'язниця
- Винищення в'язнів у Буську
- Винищення в'язнів у Жовкві
- Барбаг Северин
- Польський похід Ярослава Мудрого
- Зісер Юрій Анатолійович
- Беньямін Мурмельштайн
- 21 листопада
- Родерік-Август Браун
- Вандрушка Йосиф
- Марія Ярема
- Дец Станіслав
- Морозов Анатолій Миколайович
- Морозов Віталій Миколайович
- Музичук Олександр Ігорович
- Намуйлик Петро Петрович
- Пасічник Сергій Іванович
- Вулиця Шевченка (Винники)
- 22 листопада
- Дудрик Максиміліан-Теофіль
- Юзеф Кустронь
- Качмар Володимир Михайлович (співак)
- Керницька Домініка
- Стефан Міхнік
- Дімітрі Пачкорія
- Полюганич Дмитро Миколайович
- Салімов Роман Рафекович
- Сєдих Анатолій Юрійович
- Чеслав Скорачинський
- Слука Богдан Васильович
- 23 листопада
- Якуб Смуг
- Мечислав Відай
Створені статті у Вікіцитатах
[ред. код]Поліпшені статті
[ред. код]В обговорення поліпшених статей, будь ласка, додавайте шаблон {{Lviv2020-week-improve}}. Посилання на покращені статті додавайте у цей перелік |
- 9 листопада
- Бродівський район
- 10 листопада
- Марунька (притока Білки)
- Пам'ятник Іванові Огієнку (Винники)
- Вулиця Тиктора
- 11 листопада
- Міженець (заповідне урочище)
- Лопатинський заказник
- Борок (заповідне урочище)
- Буський район
- Вільгельм Леопольський
- Пам'ятник Іванові Франку (Винники)
- Селець (Дрогобицький район)
- 12 листопада
- Львівський заказник
- Винники (пам'ятка природи)
- Сколоздра Володимир Іванович
- Городоцький район (Львівська область)
- 13 листопада
- Борове (заповідне урочище)
- Великомостівське (заповідне урочище)
- Площа Вічева (Жовква)
- Тадані (заповідне урочище)
- Синичівське урочище
- Богаїха
- 14 листопада
- Журі (заповідне урочище)
- Майдан (заповідне урочище)
- 16 листопада
- Дубрівський заказник
- Алея вікових лип і дубів
- Бориславський розріз палеогену
- Дендрарій «Радів»
- Дугласія (пам'ятка природи)
- 17 листопада
- Розлуч (заказник)
- Бориславський водоспад
- Юзеф Руффер
- 19 листопада
- Перепростина (річка)
- Жидачівський район
- 20 листопада
- Кропивник (потік)
- Уричанка (річка)
- Стинавка
- Цюхів
- Комарницькі гори
- Межиброди
- Галицька залізниця імені Карла Людвіга (+ 2`558)
Див. також
[ред. код]Примітки
[ред. код]- ↑ для ухвалення позитивного рішення про проведення необхідним є мінімум 3 учасники
- ↑ для ухвалення позитивного рішення про проведення необхідним є мінімум 15 статей
- ↑ Тут, на відміну від статей до створення і до поліпшення можна подати загальні побажання до створення або поліпшення статей
- ↑ У німецькомовних джерелах - родом зі Львова