Ecuador op de Olympische Zomerspelen 2004: verschil tussen versies
Uiterlijk
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
sp |
k G:O van Erwin (ID 254): Categorie:Landen op de Olympische Zomerspelen 2004 naar Categorie:Land op de Olympische Zomerspelen 2004 . ([[Wikipedia:Te verwijderen categorieën/Toegevoegd...) |
||
Regel 55: | Regel 55: | ||
{{Navigatie landen op de Olympische Zomerspelen 2004}} |
{{Navigatie landen op de Olympische Zomerspelen 2004}} |
||
[[Categorie: |
[[Categorie:Land op de Olympische Zomerspelen 2004]] |
||
[[Categorie:Ecuador op de Olympische Spelen|2004]] |
[[Categorie:Ecuador op de Olympische Spelen|2004]] |
||
Versie van 24 aug 2008 15:33
Ecuador op de Olympische Spelen | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Land | Ecuador | |||||||||||||||||||||
IOC-landcode | ECU | |||||||||||||||||||||
NOC | Comité Olímpico Ecuatoriano (es) externe link | |||||||||||||||||||||
Olympische Zomerspelen 2004 in Athene | ||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||
Ecuador op de Zomerspelen | ||||||||||||||||||||||
1924 · 1928-1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 · 2024 | ||||||||||||||||||||||
Ecuador op de Winterspelen | ||||||||||||||||||||||
2018 · 2022 | ||||||||||||||||||||||
|
Ecuador nam deel aan de Olympische Zomerspelen 2004 in Athene, Griekenland. Voor de tweede keer op rij won het geen medaille.
Deelnemers en resultaten
N.B. Lijst is (mogelijk) niet compleet
(m) = mannen, (v) = vrouwen
Sport | Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|---|
Atletiek | Jackson Quiñónez | 110 m horden (m) | 2e ronde | 1R: 13,44 NR 2R: 13,67 |
Bayron Piedra | 800 m (m) | 1e ronde | 1R: 1.48,4 | |
Silvio Guerra | marathon (m) | 61e | 2:25.29 | |
Franklin Tenorio | marathon (m) | 71e | 2:31.12 | |
Jefferson Perez | 20 km snelwandelen (m) | 4e | 1:20.38 | |
50 km snelwandelen (m) | 12e | 3:03.04 NR | ||
Rolando Saquipay | 20 km snelwandelen (m) | 17e | 1:24.07 | |
Xavier Moreno | 20 km snelwandelen (m) | dsq | gediskwalificeerd | |
Sandra Ruales | marathon (v) | 36e | 2:44.28 | |
Boksen | Patricio Calero | tot 48 kg (m) | 1/16F | 1/16F: verloor van Sergey Kazakov (Rus) (8-20) |
Gewichtheffen | Alexandra Escobar | tot 58 kg (v) | 7e | 215,0 kg (trekken 95 / stoten 122,5) |
Judo | Diana Maza | tot 63 kg (v) | 1/8F | 1/16F: bye 1/8F: verloor van Ayumi Tanimoto (Jpn) herk. 1R: verloor van Saida Dhahri (Tun) |
Carmen Chalá | boven 78 kg (v) | 1/8F | 1/16F: bye 1/8F: verloor van Sandra Köppen (Ger) KF: verloor van Sun Fuming (Chn) herk. KF: verloor van Insaf Yahyaoui (Tun) | |
Schietsport | Carmen Malo | 10 m luchtpistool (v) | 40e | 365 punten |
25 m vrij pistool (v) | 36e | 536 punten (269 + 267) | ||
Tennis | Nicolas Lapentti | enkelspel (m) | 1e ronde | 1R: verloor van Arnaud Clément (Fra) (6-7, 2-6) |
Zwemmen | Julie Santos | 50 m vrij (v) | series | series: 23,43 |
Twee gewichtheffers, Boris Burov en Julio Idrovo, komen niet in de uitslagen voor!