Bospop: verschil tussen versies
Regel 619: | Regel 619: | ||
* [[Anastacia]] |
* [[Anastacia]] |
||
* [[Melissa Etheridge]] |
* [[Melissa Etheridge]] |
||
* [[Gary |
* [[Gary Clark Jr.]] |
||
* [[Ed Kowalczyk]] |
* [[Ed Kowalczyk]] |
||
* [[ZZ Top]] |
* [[ZZ Top]] |
Versie van 15 dec 2015 13:22
Bospop | ||||
---|---|---|---|---|
Algemene informatie | ||||
Locatie | Weert | |||
Duur | 2 dagen | |||
Genre(s) | Rock | |||
Edities | ||||
Aantal edities | 33 | |||
Eerste editie | 1980 | |||
Laatste editie | tot heden | |||
Officiële website | ||||
|
Bospop is een jaarlijks muziekfestival dat in het tweede weekend van juli gehouden wordt in Weert. Het festival duurt over het algemeen twee dagen, en heeft twee podia. De eerste Bospop werd in 1980 georganiseerd voor regionale amateurbands. Tegenwoordig is het uitgegroeid tot een festival met veel internationale acts. Vaak spelen de bands op dit festival het hardrock en progressieve rock genre. Er treden ook classic rock bands op.
Bands op Bospop vanaf 2000
Aangetekend moet worden dat de bands in willekeurige volgorde staan.
Editie 2000
Zaterdag 8 Juli
Hoofdpodium
- Green Lizard
- Kane
- Dilana Smith
- Paul Weller
- De Dijk
- Tower Of Power
Bluestent
- Marcel Scherpenzeel
- Sugercane
- Connie Lush
- Drippin' Honey
- Carl Verheijen
Zondag 9 Juli
Hoofdpodium
- After Forever
- Within Temptation
- Spock's Beard
- Anathema
- Rowwen Hèze
- Lukather & Winter
- Joe Satriani
- Dream Theater
Bluestent
- Ana Popovic Band
- Cindy Peress & Band
- Mason Casey
- Matt Minglewood
- AM5
- Tinos Gonzales
Rocktent
- Arabesque
- Henk Janssen
- Hangnail
- Orange Goblin
- Vanden Plas
- The Flower Kings
- Clutch
Editie 2001
Vrijdag 13 Juli
Hoofdpodium
- Palace Of The Brave
- Beam
- Ilse DeLange
- Venice
- Anouk
- The Black Crowes
Female Stage
- Kaja
- Birgit
- Peppercorn
- Ellen ten Damme
- Judith
Zaterdag 14 Juli
Hoofdpodium
- Superfly 69
- Nashville Pussy
- Paradise Lost
- De Heideroosjes
- Pendragon
- Living Colour
- Savatage
- Megadeth
Rock Stage
- Ricocher
- Toyz
- House O Flies
- Porcupine Tree
- Vengeance
- Treshold
- Apocalyptica
- After Forever
Blues Stage
- Starfish Bowl
- Lance Keltner
- Cuban Heels
- Parker's Alibi
- Marcus Malone
- Aynsley Lister
- Jon Amor
Editie 2002
Vrijdag 12 Juli
Hoofdpodium
- Fools Fatal
- Van Dik Hout
- Venice
- Willy Deville & Band
- Toto
- UB40
Tent
Zaterdag 13 Juli
Hoofdpodium
Rockstage
- Agitator
- Brainstorm
- Pro Pain
- Bigelf
- The Quill
- Blood Or Whiskey
- Australian Nirvana
- My Dying Bride
Editie 2003
Vrijdag 11 Juli
Hoofdpodium
Rockstage
- Sleazy Dreams
- Tacker
- Jovink (en de Voederbietels)
- Subway To Sally
- Danko Jones
- Bonnie Raitt
Zaterdag 12 Juli
Hoofdpodium
- Intwine
- Ilse DeLange
- 16 Down
- Blof
- Anouk
- INXS
- Simple Minds
Rockstage
- Slow Poke Rodrigo
- BR5-49
- Spanner
- Daniël Lohues
- The Gathering
- The Alarm
- HIM
Editie 2004
Donderdag 8 Juli
Hoofdpodium
Vrijdag 9 Juli
Hoofdpodium
Rockstage
- Anthrax
- Wishbone Ash
- Rose Tattoo
- Adler's Appetite
- Raging Slab
- Supergum
Zaterdag 10 Juli
Hoofdpodium
Rockstage
- Little Feat
- John Mayall & The Bluesbreakers
- Walter Trout & The Radicals
- Wilco
- Echo & Bunnyman
- Imperial Crowns
- The Sheer
-
The Doors of the 21 st Century 8 Juli
-
Deep Purple 9 Juli
Editie 2005
Zaterdag 2 Juli
Hoofdpodium
- Joe Cocker
- Roger Hodgson
- Marillion
- Uriah Heep
- Steve Lukather
- Peter Frampton
- V-Male
Tent
Zondag 3 Juli
Hoofdpodium
- Iron Maiden
- Y&T
- Within Temptation
- Masterplan
- In Extremo
- Dragon Force
- SQY Rocking Team
Tent
- Porcupine Tree
- My Dying Bride
- Overkill
- Mastodon
- White Cowbell Oklahoma
- Action In DC
Editie 2006
Vrijdag 7 juli
Mainstage
Zaterdag 8 juli
Tent
- The Mad Trist
- Daize Shayne
- Popa Chubby
- Stream Of Passion
- Glenn Hughes (Deep Purple)
- The Alan Parsons Project
Mainstage
Zondag 9 juli
Tent
Mainstage
Editie 2007
Zaterdag 7 juli
Tent
Mainstage
Zondag 8 juli
Tent
Mainstage
Editie 2008
Vrijdag 11 juli
Mainstage
- Ryan Bingham & the Dead horses
- Everest
- The Waterboys
- Neil Young
Zaterdag 12 juli
Tent
- Tantrum
- Jimmy Bowskill
- Danny Bryant
- The Hands Me Wowns
- Mick Taylor & Barry McCabe
- Buddy Guy
Mainstage:
- Stevie Ann
- The Bangles
- Racoon
- Steve Lukather
- Crowded House
- Mick Hucknall: a tribute to Bobby ‘Blue’ Bland
- Santana
Zondag 13 juli
Tent
Mainstage:
- Leaf
- Subway to Sally
- Thin Lizzy
- Danko Jones
- Apocalyptica
- Ted Nugent
- Europe
- ZZ Top
Editie 2009
Zaterdag 11 Juli
Mainstage
Tentstage
Zondag 12 Juli
Mainstage
Tentstage
Editie 2010
Zaterdag 10 Juli
Mainstage
- The New Shining
- Jimmie Vaughan
- Saybia
- De Dijk
- The Cranberries
- Crosby, Stills & Nash
- John Fogerty
Tentstage
- Freestroke
- Guy Forsyth & Band
- Cuby and the Blizzards
- Jason Ricci & New Blood]
- The Hoax
- Southside Johnny & the Asbury Jukes
- Heather Nova
Zondag 11 Juli
Mainstage
Tentstage
- Nicolie Fermie
- Anvil
- Michael Schenker Group
- Taylor Hawkins & the Coattail Riders
- Dweezil Zappa speelt Zappa
- Ray Manzarek & Robbie Krieger, van the Doors
Editie 2011
Vrijdag 8 juli
Mainstage
Tentstage
Zaterdag 9 juli
Mainstage
- The Dirty Denims
- Coldplace
- KT Tunstall
- Ringo Starr And His All Starr Band
- Brian Setzer’s Rockabilly Riot
- Roxette
- Anouk
Tentstage
- Harrie & De Gebroeëke Zwiêgelkes
- Serena Pryne
- The Ultimate Eagles
- The Bosshoss
- Gregg Allman Band
- Roger Hodgson & Band
Zondag 10 juli
Mainstage
Tentstage
Editie 2012
Zaterdag 7 juli
Mainstage
Tentstage
Zondag 8 juli
Mainstage
- Powerslave
- Jonas & The Massive Attraction
- Patty Smith
- Tom Jones
- The Cult
- Gavin DeGraw
- Alanis Morissette
Tentstage
Editie 2013
Zaterdag 13 juli
Mainstage
Tentstage
Zondag 14 juli
Mainstage
- Smalltown Nobodies
- Kitty, Daisy & Lewis
- Within Temptation
- George Thorogood & The Destroyers
- Golden Earring
- ZZ Top
Tentstage
Editie 2014
Zaterdag 12 juli
Simple Minds, Bløf, Fun Lovin' Criminals, Venice, The Alarm, Heritage Blues Orchestra, The Straits, Kovacs, Sven Hammond Soul, The Phermones, Eric Steckel
Zondag 13 juli
John Fogerty, Triggerfinger, Extreme, Paul Carrack, The Winery Dogs etc.
Editie 2015
Zaterdag 11 juli
"MainStage"
"Secondstage"
Zondag 12 juli
"Mainstage"
- Pauw
- The London Souls
- Black Label Society
- Jools Holland and His Rhythm & Blues Orchestra
- Europe
- Dream Theater
- Steven Wilson
"Secondstage"
Externe link