Hjem
Tilfeldig side
I nærheten
Logg inn
Innstillinger
Doner
Om Wikipedia
Forbehold
Søk
Kategori
:
Medaljevinnere under Vinteruniversiaden 2015
Språk
Overvåk
Rediger
v
d
r
Medaljevinnere under vinteruniversiaden
0
1960
1962
1964
1966
1968
1970
1972
1975
1978
1981
1983
1985
1987
1989
1991
1993
1995
1997
1999
2001
2003
2005
2007
2009
2011
2013
2015
2017
2019
2023
Sider i kategorien «Medaljevinnere under Vinteruniversiaden 2015»
Under vises 102 av totalt 102 sider som befinner seg i denne kategorien.
A
Jevgenij Arkhipov
Kristina Astakhova
Jekaterina Avvakumova
Irina Avvakumova
B
Anastasija Barannikova
Maksim Braun
Marion Buillet
Jevgenija Burtasova
C
Cai Xuetong
Queralt Castellet
Choi Bo-gun
Karolina Chrapek
Adam Cieślar
Morgan Ciprès
Lukáš Csölley
D
Adrián Díaz
Andrej Drozdov
F
Marco Fabbri
Matej Falat
Adam Fellner
Paulína Fialková
Margarita Fomina
G
Anton Gafarov
Jekaterina Galkina
Julija Galysjeva
Jana Gantnerová
Karolína Grohová
Charlène Guignard
H
Han Yutong
Grant Hardie
Alessandro Hämmerle
Petr Horák
Sara Hurtado
J
Ernest Jakhin
Vanessa James
Jin Yang
Selina Jörg
K
Anton Kalalb
Ilmir Khaziotdinov
Kim A-lang
Kim Kwang-jin
Pavla Klicnarová
Jevgenij Klimov
Junshirō Kobayashi
Pavel Kolmakov
Nikol Kučerová
Patrizia Kummer
Szczepan Kupczak
L
Jitka Landová
Andrej Larkov
Lee Eun-byul
Aljona Leonova
Peter Liebers
M
Jamie Macdonald
Mikhail Maksimotsjkin
Ewelina Marcisz
Simona Meiler
Maé-Bérénice Méité
Viktorija Moisejeva
Keri Morrison
Thomas Muirhead
N
Nijaz Nabejev
Ayumu Nedefuji
Magnus Nedregotten
O
Nadya Ochner
Marc Oliveras
Nikolaj Oljunin
Igor Omelin
P
Park Se-yeong
Alexander Payer
Marika Pertakhija
Vasilij Podkorytov
Eva Puskarčíková
Vladěna Pustková
R
Alina Kolomijets
Dmitrij Rejkherd
Aleksej Rogonov
Sander Rølvåg
S
Aleksandra Saitova
Seo Jee-won
Seo Yi-ra
Agnė Sereikaitė
Anna Sidorova
Anastasija Slonova
Kyle Smith
Carla Somaini
Mark Starostin
Zuzana Stromková
Aleksej Stukalskij
T
Chloé Trespeuch
Jelizaveta Tsjesnokova
Pavel Tsjupa
V
Jevgenij Velitsjko
Galina Visjnevskaja (skiskytter)
W
Steffen Walstad
Takehiro Watanabe
X
Xu Fu (skøyteløper)
Y
Gō Yamamoto
Yu Xiaoyu
Z
Ramon Zenhäusern
Aleksandra Zjekova
Vladimir Zografski