BNP Paribas Open 2021 (mężczyźni): Różnice pomiędzy wersjami
Wygląd
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
m zamiana linków z „Steve Johnson” na „Steve Johnson (tenisista)” |
|||
(Nie pokazano 21 wersji utworzonych przez 5 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{Aktualne wydarzenie sportowe|kategoria=tenis}} |
|||
{{Inne znaczenia||turniej kobiet [[BNP Paribas Open 2021 (kobiety)|BNP Paribas Open 2021]]}} |
{{Inne znaczenia||turniej kobiet [[BNP Paribas Open 2021 (kobiety)|BNP Paribas Open 2021]]}} |
||
{{Turniej tenisowy infobox |
{{Turniej tenisowy infobox |
||
|nazwa = |
|nazwa = BNP Paribas Open 2021 |
||
|grafika = |
|grafika = |
||
|opis grafiki = |
|opis grafiki = |
||
Linia 15: | Linia 14: | ||
|ATP pula nagród = 9 146 125 $ |
|ATP pula nagród = 9 146 125 $ |
||
|ATP drabinka = 96S/48Q/32D |
|ATP drabinka = 96S/48Q/32D |
||
|ATP dyrektor = [[ |
|ATP dyrektor = [[Tommy Haas]] |
||
|WTA kategoria = |
|WTA kategoria = |
||
|WTA pula nagród = |
|WTA pula nagród = |
||
|WTA drabinka = |
|WTA drabinka = |
||
|WTA dyrektor = |
|WTA dyrektor = |
||
|gra pojedyncza mężczyzn = |
|gra pojedyncza mężczyzn = {{Flaga|GBR}} [[Cameron Norrie]] |
||
|gra podwójna mężczyzn = |
|gra podwójna mężczyzn = {{Flaga|AUS}} [[John Peers]]<br />{{Flaga|SVK}} [[Filip Polášek]] |
||
|gra pojedyncza kobiet = |
|gra pojedyncza kobiet = |
||
|gra podwójna kobiet = |
|gra podwójna kobiet = |
||
|mixt = |
|mixt = |
||
|poprzedni = [[BNP Paribas Open 2019 (mężczyźni)|2019]] |
|poprzedni = [[BNP Paribas Open 2019 (mężczyźni)|2019]] |
||
|następny = [[ |
|następny = [[Indian Wells Masters 2022 (mężczyźni)|2022]] |
||
|www = https://bnpparibasopen.com/ |
|www = https://bnpparibasopen.com/ |
||
|commons = |
|commons = |
||
Linia 40: | Linia 39: | ||
| 1A = {{Flaga|RUS}} [[Daniił Miedwiediew]] |
| 1A = {{Flaga|RUS}} [[Daniił Miedwiediew]] |
||
| 1R = 2 |
| 1R = 2 |
||
| 1W = |
| 1W = 4. runda |
||
| 2A = {{Flaga|GRC}} [[Stefanos Tsitsipas]] |
| 2A = {{Flaga|GRC}} [[Stefanos Tsitsipas]] |
||
| 2R = 3 |
| 2R = 3 |
||
| 2W = |
| 2W = ćwierćfinał |
||
| 3A = {{Flaga|DEU}} [[Alexander Zverev]] |
| 3A = {{Flaga|DEU}} [[Alexander Zverev]] |
||
| 3R = 4 |
| 3R = 4 |
||
| 3W = |
| 3W = ćwierćfinał |
||
| 4A = {{Flaga|RUS}} [[Andriej Rublow (tenisista)|Andriej Rublow]] |
| 4A = {{Flaga|RUS}} [[Andriej Rublow (tenisista)|Andriej Rublow]] |
||
| 4R = 5 |
| 4R = 5 |
||
Linia 55: | Linia 54: | ||
| 6A = {{Flaga|NOR}} [[Casper Ruud]] |
| 6A = {{Flaga|NOR}} [[Casper Ruud]] |
||
| 6R = 10 |
| 6R = 10 |
||
| 6W = |
| 6W = 4. runda |
||
| 7A = {{Flaga|CAN}} [[Félix Auger-Aliassime]] |
| 7A = {{Flaga|CAN}} [[Félix Auger-Aliassime]] |
||
| 7R = 11 |
| 7R = 11 |
||
Linia 61: | Linia 60: | ||
| 8A = {{Flaga|POL}} [[Hubert Hurkacz]] |
| 8A = {{Flaga|POL}} [[Hubert Hurkacz]] |
||
| 8R = 12 |
| 8R = 12 |
||
| 8W = |
| 8W = ćwierćfinał |
||
| 9A = {{Flaga|CAN}} [[Denis Shapovalov]] |
| 9A = {{Flaga|CAN}} [[Denis Shapovalov]] |
||
| 9R = 13 |
| 9R = 13 |
||
Linia 67: | Linia 66: | ||
| 10A = {{Flaga|ITA}} [[Jannik Sinner]] |
| 10A = {{Flaga|ITA}} [[Jannik Sinner]] |
||
| 10R = 14 |
| 10R = 14 |
||
| 10W = |
| 10W = 4. runda |
||
| 11A = {{Flaga|ARG}} [[Diego Schwartzman]] |
| 11A = {{Flaga|ARG}} [[Diego Schwartzman]] |
||
| 11R = 15 |
| 11R = 15 |
||
| 11W = |
| 11W = ćwierćfinał |
||
| 12A = {{Flaga|ESP}} [[Pablo Carreño-Busta]] |
| 12A = {{Flaga|ESP}} [[Pablo Carreño-Busta]] |
||
| 12R = 16 |
| 12R = 16 |
||
Linia 79: | Linia 78: | ||
| 14A = {{Flaga|FRA}} [[Gaël Monfils]] |
| 14A = {{Flaga|FRA}} [[Gaël Monfils]] |
||
| 14R = 18 |
| 14R = 18 |
||
| 14W = |
| 14W = 4. runda |
||
| 15A = {{Flaga|ESP}} [[Roberto Bautista-Agut]] |
| 15A = {{Flaga|ESP}} [[Roberto Bautista-Agut]] |
||
| 15R = 19 |
| 15R = 19 |
||
Linia 97: | Linia 96: | ||
| 20A = {{Flaga|RUS}} [[Asłan Karacew]] |
| 20A = {{Flaga|RUS}} [[Asłan Karacew]] |
||
| 20R = 24 |
| 20R = 24 |
||
| 20W = |
| 20W = 4. runda |
||
| 21A = {{Flaga|GBR}} [[Cameron Norrie]] |
| 21A = {{Flaga|GBR}} [[Cameron Norrie]] |
||
| 21R = 26 |
| 21R = 26 |
||
| 21W = |
| 21W = zwycięstwo |
||
| 22A = {{Flaga|AUS}} [[Alex de Minaur]] |
| 22A = {{Flaga|AUS}} [[Alex de Minaur]] |
||
| 22R = 27 |
| 22R = 27 |
||
| 22W = |
| 22W = 4. runda |
||
| 23A = {{Flaga|BGR}} [[Grigor Dimitrow]] |
| 23A = {{Flaga|BGR}} [[Grigor Dimitrow]] |
||
| 23R = 28 |
| 23R = 28 |
||
| 23W = |
| 23W = półfinał |
||
| 24A = {{Flaga|RUS}} [[Karen Chaczanow]] |
| 24A = {{Flaga|RUS}} [[Karen Chaczanow]] |
||
| 24R = 29 |
| 24R = 29 |
||
| 24W = |
| 24W = 4. runda |
||
| 25A = {{Flaga|ITA}} [[Fabio Fognini]] |
| 25A = {{Flaga|ITA}} [[Fabio Fognini]] |
||
| 25R = 30 |
| 25R = 30 |
||
Linia 124: | Linia 123: | ||
| 29A = {{Flaga|GEO}} [[Nikoloz Basilaszwili]] |
| 29A = {{Flaga|GEO}} [[Nikoloz Basilaszwili]] |
||
| 29R = 36 |
| 29R = 36 |
||
| 29W = |
| 29W = finał |
||
| 30A = {{Flaga|ESP}} [[Carlos Alcaraz]] |
| 30A = {{Flaga|ESP}} [[Carlos Alcaraz]] |
||
| 30R = 38 |
| 30R = 38 |
||
Linia 130: | Linia 129: | ||
| 31A = {{Flaga|USA}} [[Taylor Fritz]] |
| 31A = {{Flaga|USA}} [[Taylor Fritz]] |
||
| 31R = 39 |
| 31R = 39 |
||
| 31W = |
| 31W = półfinał |
||
| 32A = {{Flaga|USA}} [[Sebastian Korda]] |
| 32A = {{Flaga|USA}} [[Sebastian Korda]] |
||
| 32R = 40 |
| 32R = 40 |
||
Linia 142: | Linia 141: | ||
{{Tenis8 3 |
{{Tenis8 3 |
||
| RD1-seed1= |
| RD1-seed1=23 |
||
| RD1-team1= |
| RD1-team1='''{{Flaga|BGR}} [[Grigor Dimitrow]]''' |
||
| RD1-score1-1= |
| RD1-score1-1=3 |
||
| RD1-score1-2= |
| RD1-score1-2='''6''' |
||
| RD1-score1-3= |
| RD1-score1-3='''7''' |
||
| RD1-seed2= |
| RD1-seed2=8 |
||
| RD1-team2= |
| RD1-team2={{Flaga|POL}} [[Hubert Hurkacz]] |
||
| RD1-score2-1= |
| RD1-score2-1='''6''' |
||
| RD1-score2-2= |
| RD1-score2-2=4 |
||
| RD1-score2-3= |
| RD1-score2-3=6<sup>2</sup> |
||
| RD1-seed3= |
| RD1-seed3=21 |
||
| RD1-team3= |
| RD1-team3='''{{Flaga|GBR}} [[Cameron Norrie]]''' |
||
| RD1-score3-1= |
| RD1-score3-1='''6''' |
||
| RD1-score3-2= |
| RD1-score3-2='''6''' |
||
| RD1-score3-3= |
| RD1-score3-3= |
||
| RD1-seed4= |
| RD1-seed4=11 |
||
| RD1-team4= |
| RD1-team4={{Flaga|ARG}} [[Diego Schwartzman]] |
||
| RD1-score4-1= |
| RD1-score4-1=0 |
||
| RD1-score4-2= |
| RD1-score4-2=2 |
||
| RD1-score4-3= |
| RD1-score4-3= |
||
| RD1-seed5= |
| RD1-seed5=31 |
||
| RD1-team5= |
| RD1-team5='''{{Flaga|USA}} [[Taylor Fritz]]''' |
||
| RD1-score5-1= |
| RD1-score5-1=4 |
||
| RD1-score5-2= |
| RD1-score5-2='''6''' |
||
| RD1-score5-3= |
| RD1-score5-3='''7''' |
||
| RD1-seed6= |
| RD1-seed6=3 |
||
| RD1-team6= |
| RD1-team6={{Flaga|DEU}} [[Alexander Zverev]] |
||
| RD1-score6-1= |
| RD1-score6-1='''6''' |
||
| RD1-score6-2= |
| RD1-score6-2=3 |
||
| RD1-score6-3= |
| RD1-score6-3=6<sup>3</sup> |
||
| RD1-seed7= |
| RD1-seed7=29 |
||
| RD1-team7= |
| RD1-team7='''{{Flaga|GEO}} [[Nikoloz Basilaszwili]]''' |
||
| RD1-score7-1= |
| RD1-score7-1='''6''' |
||
| RD1-score7-2= |
| RD1-score7-2=2 |
||
| RD1-score7-3= |
| RD1-score7-3='''6''' |
||
| RD1-seed8= |
| RD1-seed8=2 |
||
| RD1-team8= |
| RD1-team8={{Flaga|GRC}} [[Stefanos Tsitsipas]] |
||
| RD1-score8-1= |
| RD1-score8-1=4 |
||
| RD1-score8-2= |
| RD1-score8-2='''6''' |
||
| RD1-score8-3= |
| RD1-score8-3=4 |
||
| RD2-seed1= |
| RD2-seed1=23 |
||
| RD2-team1= |
| RD2-team1={{Flaga|BGR}} [[Grigor Dimitrow]] |
||
| RD2-score1-1= |
| RD2-score1-1=2 |
||
| RD2-score1-2= |
| RD2-score1-2=4 |
||
| RD2-score1-3= |
| RD2-score1-3= |
||
| RD2-seed2= |
| RD2-seed2=21 |
||
| RD2-team2= |
| RD2-team2='''{{Flaga|GBR}} [[Cameron Norrie]]''' |
||
| RD2-score2-1= |
| RD2-score2-1='''6''' |
||
| RD2-score2-2= |
| RD2-score2-2='''6''' |
||
| RD2-score2-3= |
| RD2-score2-3= |
||
| RD2-seed3= |
| RD2-seed3=31 |
||
| RD2-team3= |
| RD2-team3={{Flaga|USA}} [[Taylor Fritz]] |
||
| RD2-score3-1= |
| RD2-score3-1=6<sup>5</sup> |
||
| RD2-score3-2= |
| RD2-score3-2=3 |
||
| RD2-score3-3= |
| RD2-score3-3= |
||
| RD2-seed4= |
| RD2-seed4=29 |
||
| RD2-team4= |
| RD2-team4='''{{Flaga|GEO}} [[Nikoloz Basilaszwili]]''' |
||
| RD2-score4-1= |
| RD2-score4-1='''7''' |
||
| RD2-score4-2= |
| RD2-score4-2='''6''' |
||
| RD2-score4-3= |
| RD2-score4-3= |
||
| RD3-seed1= |
| RD3-seed1=21 |
||
| RD3-team1= |
| RD3-team1='''{{Flaga|GBR}} [[Cameron Norrie]]''' |
||
| RD3-score1-1= |
| RD3-score1-1=3 |
||
| RD3-score1-2= |
| RD3-score1-2='''6''' |
||
| RD3-score1-3= |
| RD3-score1-3='''6''' |
||
| RD3-seed2= |
| RD3-seed2=29 |
||
| RD3-team2= |
| RD3-team2={{Flaga|GEO}} [[Nikoloz Basilaszwili]] |
||
| RD3-score2-1= |
| RD3-score2-1='''6''' |
||
| RD3-score2-2= |
| RD3-score2-2=4 |
||
| RD3-score2-3= |
| RD3-score2-3=1 |
||
}} |
}} |
||
Linia 339: | Linia 338: | ||
| RD4-seed01=1 |
| RD4-seed01=1 |
||
| RD4-team01={{Flaga|RUS}} [[Daniił Miedwiediew]] |
| RD4-team01={{Flaga|RUS}} [[Daniił Miedwiediew]] |
||
| RD4-score01-1= |
| RD4-score01-1='''6''' |
||
| RD4-score01-2= |
| RD4-score01-2=4 |
||
| RD4-score01-3= |
| RD4-score01-3=3 |
||
| RD4-seed02=23 |
| RD4-seed02=23 |
||
| RD4-team02={{Flaga|BGR}} [[Grigor Dimitrow]] |
| RD4-team02='''{{Flaga|BGR}} [[Grigor Dimitrow]]''' |
||
| RD4-score02-1= |
| RD4-score02-1=4 |
||
| RD4-score02-2= |
| RD4-score02-2='''6''' |
||
| RD4-score02-3= |
| RD4-score02-3='''6''' |
||
}} |
}} |
||
{{Tenis16 3 z wolnym losem |
{{Tenis16 3 z wolnym losem |
||
Linia 466: | Linia 465: | ||
| RD4-seed01=19 |
| RD4-seed01=19 |
||
| RD4-team01={{Flaga|RUS}} [[Asłan Karacew]] |
| RD4-team01={{Flaga|RUS}} [[Asłan Karacew]] |
||
| RD4-score01-1= |
| RD4-score01-1=1 |
||
| RD4-score01-2= |
| RD4-score01-2=3 |
||
| RD4-score01-3= |
| RD4-score01-3= |
||
| RD4-seed02=8 |
| RD4-seed02=8 |
||
| RD4-team02={{Flaga|POL}} [[Hubert Hurkacz]] |
| RD4-team02='''{{Flaga|POL}} [[Hubert Hurkacz]]''' |
||
| RD4-score02-1= |
| RD4-score02-1='''6''' |
||
| RD4-score02-2= |
| RD4-score02-2='''6''' |
||
| RD4-score02-3= |
| RD4-score02-3= |
||
}} |
}} |
||
Linia 593: | Linia 592: | ||
| RD4-seed01= |
| RD4-seed01= |
||
| RD4-team01={{Flaga|USA}} [[Tommy Paul]] |
| RD4-team01={{Flaga|USA}} [[Tommy Paul]] |
||
| RD4-score01-1= |
| RD4-score01-1=4 |
||
| RD4-score01-2= |
| RD4-score01-2='''6''' |
||
| RD4-score01-3= |
| RD4-score01-3=2 |
||
| RD4-seed02=21 |
| RD4-seed02=21 |
||
| RD4-team02={{Flaga|GBR}} [[Cameron Norrie]] |
| RD4-team02='''{{Flaga|GBR}} [[Cameron Norrie]]''' |
||
| RD4-score02-1= |
| RD4-score02-1='''6''' |
||
| RD4-score02-2= |
| RD4-score02-2=4 |
||
| RD4-score02-3= |
| RD4-score02-3='''6''' |
||
}} |
}} |
||
{{Tenis16 3 z wolnym losem |
{{Tenis16 3 z wolnym losem |
||
Linia 636: | Linia 635: | ||
| RD1-score11-3='''7''' |
| RD1-score11-3='''7''' |
||
| RD1-seed12= |
| RD1-seed12= |
||
| RD1-team12={{Flaga|USA}} [[Steve Johnson]] |
| RD1-team12={{Flaga|USA}} [[Steve Johnson (tenisista)|Steve Johnson]] |
||
| RD1-score12-1='''7''' |
| RD1-score12-1='''7''' |
||
| RD1-score12-2=3 |
| RD1-score12-2=3 |
||
Linia 719: | Linia 718: | ||
| RD4-seed01=11 |
| RD4-seed01=11 |
||
| RD4-team01={{Flaga|ARG}} [[Diego Schwartzman]] |
| RD4-team01='''{{Flaga|ARG}} [[Diego Schwartzman]]''' |
||
| RD4-score01-1= |
| RD4-score01-1='''6''' |
||
| RD4-score01-2= |
| RD4-score01-2='''6''' |
||
| RD4-score01-3= |
| RD4-score01-3= |
||
| RD4-seed02=6 |
| RD4-seed02=6 |
||
| RD4-team02={{Flaga|NOR}} [[Casper Ruud]] |
| RD4-team02={{Flaga|NOR}} [[Casper Ruud]] |
||
| RD4-score02-1= |
| RD4-score02-1=3 |
||
| RD4-score02-2= |
| RD4-score02-2=3 |
||
| RD4-score02-3= |
| RD4-score02-3= |
||
}} |
}} |
||
Linia 846: | Linia 845: | ||
| RD4-seed01=31 |
| RD4-seed01=31 |
||
| RD4-team01={{Flaga|USA}} [[Taylor Fritz]] |
| RD4-team01='''{{Flaga|USA}} [[Taylor Fritz]]''' |
||
| RD4-score01-1= |
| RD4-score01-1='''6''' |
||
| RD4-score01-2= |
| RD4-score01-2='''6''' |
||
| RD4-score01-3= |
| RD4-score01-3= |
||
| RD4-seed02=10 |
| RD4-seed02=10 |
||
| RD4-team02={{Flaga|ITA}} [[Jannik Sinner]] |
| RD4-team02={{Flaga|ITA}} [[Jannik Sinner]] |
||
| RD4-score02-1= |
| RD4-score02-1=4 |
||
| RD4-score02-2= |
| RD4-score02-2=3 |
||
| RD4-score02-3= |
| RD4-score02-3= |
||
}} |
}} |
||
Linia 974: | Linia 973: | ||
| RD4-seed01=14 |
| RD4-seed01=14 |
||
| RD4-team01={{Flaga|FRA}} [[Gaël Monfils]] |
| RD4-team01={{Flaga|FRA}} [[Gaël Monfils]] |
||
| RD4-score01-1= |
| RD4-score01-1=1 |
||
| RD4-score01-2= |
| RD4-score01-2=3 |
||
| RD4-score01-3= |
| RD4-score01-3= |
||
| RD4-seed02=3 |
| RD4-seed02=3 |
||
| RD4-team02={{Flaga|DEU}} [[Alexander Zverev]] |
| RD4-team02='''{{Flaga|DEU}} [[Alexander Zverev]]''' |
||
| RD4-score02-1= |
| RD4-score02-1='''6''' |
||
| RD4-score02-2= |
| RD4-score02-2='''6''' |
||
| RD4-score02-3= |
| RD4-score02-3= |
||
}} |
}} |
||
Linia 1100: | Linia 1099: | ||
| RD4-seed01=29 |
| RD4-seed01=29 |
||
| RD4-team01={{Flaga|GEO}} [[Nikoloz Basilaszwili]] |
| RD4-team01='''{{Flaga|GEO}} [[Nikoloz Basilaszwili]]''' |
||
| RD4-score01-1= |
| RD4-score01-1='''6''' |
||
| RD4-score01-2= |
| RD4-score01-2='''7''' |
||
| RD4-score01-3= |
| RD4-score01-3= |
||
| RD4-seed02=24 |
| RD4-seed02=24 |
||
| RD4-team02={{Flaga|RUS}} [[Karen Chaczanow]] |
| RD4-team02={{Flaga|RUS}} [[Karen Chaczanow]] |
||
| RD4-score02-1= |
| RD4-score02-1=4 |
||
| RD4-score02-2= |
| RD4-score02-2=6<sup>6</sup> |
||
| RD4-score02-3= |
| RD4-score02-3= |
||
}} |
}} |
||
Linia 1117: | Linia 1116: | ||
| RD1-seed03=WC |
| RD1-seed03=WC |
||
| RD1-team03={{Flaga|DNK}} [[Holger Vitus Nødskov Rune]] |
| RD1-team03={{Flaga|DNK}} [[Holger Rune|Holger Vitus Nødskov Rune]] |
||
| RD1-score03-1=4 |
| RD1-score03-1=4 |
||
| RD1-score03-2=1 |
| RD1-score03-2=1 |
||
Linia 1228: | Linia 1227: | ||
| RD4-seed01=22 |
| RD4-seed01=22 |
||
| RD4-team01={{Flaga|AUS}} [[Alex de Minaur]] |
| RD4-team01={{Flaga|AUS}} [[Alex de Minaur]] |
||
| RD4-score01-1= |
| RD4-score01-1='''7''' |
||
| RD4-score01-2= |
| RD4-score01-2=6<sup>3</sup> |
||
| RD4-score01-3= |
| RD4-score01-3=2 |
||
| RD4-seed02=2 |
| RD4-seed02=2 |
||
| RD4-team02={{Flaga|GRC}} [[Stefanos Tsitsipas]] |
| RD4-team02='''{{Flaga|GRC}} [[Stefanos Tsitsipas]]''' |
||
| RD4-score02-1= |
| RD4-score02-1=6<sup>3</sup> |
||
| RD4-score02-2= |
| RD4-score02-2='''7''' |
||
| RD4-score02-3= |
| RD4-score02-3='''6''' |
||
}} |
}} |
||
Linia 1287: | Linia 1286: | ||
| 1B = {{Flaga|HRV}} [[Mate Pavić]] |
| 1B = {{Flaga|HRV}} [[Mate Pavić]] |
||
| 1R = 3 |
| 1R = 3 |
||
| 1W = |
| 1W = ćwierćfinał |
||
| 2A = {{Flaga|USA}} [[Rajeev Ram]] |
| 2A = {{Flaga|USA}} [[Rajeev Ram]] |
||
| 2B = {{Flaga|GBR}} [[Joe Salisbury]] |
| 2B = {{Flaga|GBR}} [[Joe Salisbury]] |
||
Linia 1303: | Linia 1302: | ||
| 5B = {{Flaga|ROU}} [[Horia Tecău]] |
| 5B = {{Flaga|ROU}} [[Horia Tecău]] |
||
| 5R = 29 |
| 5R = 29 |
||
| 5W = |
| 5W = ćwierćfinał |
||
| 6A = {{Flaga|GBR}} [[Jamie Murray]] |
| 6A = {{Flaga|GBR}} [[Jamie Murray]] |
||
| 6B = {{Flaga|BRA}} [[Bruno Soares]] |
| 6B = {{Flaga|BRA}} [[Bruno Soares]] |
||
Linia 1311: | Linia 1310: | ||
| 7B = {{Flaga|SVK}} [[Filip Polášek]] |
| 7B = {{Flaga|SVK}} [[Filip Polášek]] |
||
| 7R = 33 |
| 7R = 33 |
||
| 7W = |
| 7W = zwycięstwo |
||
| 8A = {{Flaga|HRV}} [[Ivan Dodig]] |
| 8A = {{Flaga|HRV}} [[Ivan Dodig]] |
||
| 8B = {{Flaga|BRA}} [[Marcelo Melo]] |
| 8B = {{Flaga|BRA}} [[Marcelo Melo]] |
||
| 8R = 33 |
| 8R = 33 |
||
| 8W = |
| 8W = półfinał |
||
}} |
}} |
||
Linia 1322: | Linia 1321: | ||
{{Tenis8 3 |
{{Tenis8 3 |
||
| RD1-seed1= |
| RD1-seed1=1 |
||
| RD1-team1={{Flaga|HRV}} [[Nikola Mektić]]<br /> {{Flaga|HRV}} [[Mate Pavić]] |
|||
| RD1-team1= |
|||
| RD1-score1-1= |
| RD1-score1-1=2 |
||
| RD1-score1-2= |
| RD1-score1-2=3 |
||
| RD1-score1-3= |
| RD1-score1-3= |
||
| RD1-seed2= |
| RD1-seed2=7 |
||
| RD1-team2='''{{Flaga|AUS}} [[John Peers]]<br /> {{Flaga|SVK}} [[Filip Polášek]]''' |
|||
| RD1-team2= |
|||
| RD1-score2-1= |
| RD1-score2-1='''6''' |
||
| RD1-score2-2= |
| RD1-score2-2='''6''' |
||
| RD1-score2-3= |
| RD1-score2-3= |
||
| RD1-seed3= |
| RD1-seed3= |
||
| RD1-team3={{Flaga|ITA}} [[Fabio Fognini]]<br /> {{Flaga|ITA}} [[Lorenzo Sonego]] |
| RD1-team3={{Flaga|ITA}} [[Fabio Fognini]]<br /> {{Flaga|ITA}} [[Lorenzo Sonego]] |
||
| RD1-score3-1= |
| RD1-score3-1=3 |
||
| RD1-score3-2= |
| RD1-score3-2='''6''' |
||
| RD1-score3-3= |
| RD1-score3-3=8 |
||
| RD1-seed4=8 |
| RD1-seed4=8 |
||
| RD1-team4={{Flaga|HRV}} [[Ivan Dodig]]<br /> {{Flaga|BRA}} [[Marcelo Melo]] |
| RD1-team4='''{{Flaga|HRV}} [[Ivan Dodig]]<br /> {{Flaga|BRA}} [[Marcelo Melo]]''' |
||
| RD1-score4-1= |
| RD1-score4-1='''6''' |
||
| RD1-score4-2= |
| RD1-score4-2=4 |
||
| RD1-score4-3= |
| RD1-score4-3='''10''' |
||
| RD1-seed5= |
| RD1-seed5= |
||
| RD1-team5={{Flaga|IND}} [[Rohan Bopanna]]<br /> {{Flaga|CAN}} [[Denis Shapovalov]] |
|||
| RD1-team5= |
|||
| RD1-score5-1= |
| RD1-score5-1=4 |
||
| RD1-score5-2= |
| RD1-score5-2=4 |
||
| RD1-score5-3= |
| RD1-score5-3= |
||
| RD1-seed6= |
| RD1-seed6= |
||
| RD1-team6={{Flaga|RUS}} [[Asłan Karacew]]<br /> {{Flaga|RUS}} [[Andriej Rublow (tenisista)|Andriej Rublow]] |
| RD1-team6='''{{Flaga|RUS}} [[Asłan Karacew]]<br /> {{Flaga|RUS}} [[Andriej Rublow (tenisista)|Andriej Rublow]]''' |
||
| RD1-score6-1= |
| RD1-score6-1='''6''' |
||
| RD1-score6-2= |
| RD1-score6-2='''6''' |
||
| RD1-score6-3= |
| RD1-score6-3= |
||
| RD1-seed7=5 |
| RD1-seed7=5 |
||
| RD1-team7={{Flaga|DEU}} [[Kevin Krawietz]]<br /> {{Flaga|ROU}} [[Horia Tecău]] |
| RD1-team7={{Flaga|DEU}} [[Kevin Krawietz]]<br /> {{Flaga|ROU}} [[Horia Tecău]] |
||
| RD1-score7-1= |
| RD1-score7-1=4 |
||
| RD1-score7-2= |
| RD1-score7-2=2 |
||
| RD1-score7-3= |
| RD1-score7-3= |
||
| RD1-seed8= |
| RD1-seed8= |
||
| RD1-team8={{Flaga|DEU}} [[Tim Pütz]]<br /> {{Flaga|NZL}} [[Michael Venus]] |
| RD1-team8='''{{Flaga|DEU}} [[Tim Pütz]]<br /> {{Flaga|NZL}} [[Michael Venus]]''' |
||
| RD1-score8-1= |
| RD1-score8-1='''6''' |
||
| RD1-score8-2= |
| RD1-score8-2='''6''' |
||
| RD1-score8-3= |
| RD1-score8-3= |
||
| RD2-seed1= |
| RD2-seed1=7 |
||
| RD2-team1='''{{Flaga|AUS}} [[John Peers]]<br /> {{Flaga|SVK}} [[Filip Polášek]]''' |
|||
| RD2-team1= |
|||
| RD2-score1-1= |
| RD2-score1-1='''6''' |
||
| RD2-score1-2= |
| RD2-score1-2='''7''' |
||
| RD2-score1-3= |
| RD2-score1-3= |
||
| RD2-seed2= |
| RD2-seed2=8 |
||
| RD2-team2={{Flaga|HRV}} [[Ivan Dodig]]<br /> {{Flaga|BRA}} [[Marcelo Melo]] |
|||
| RD2-team2= |
|||
| RD2-score2-1= |
| RD2-score2-1=4 |
||
| RD2-score2-2= |
| RD2-score2-2=6<sup>1</sup> |
||
| RD2-score2-3= |
| RD2-score2-3= |
||
| RD2-seed3= |
| RD2-seed3= |
||
| RD2-team3='''{{Flaga|RUS}} [[Asłan Karacew]]<br /> {{Flaga|RUS}} [[Andriej Rublow (tenisista)|Andriej Rublow]]''' |
|||
| RD2-team3= |
|||
| RD2-score3-1= |
| RD2-score3-1='''6''' |
||
| RD2-score3-2= |
| RD2-score3-2=4 |
||
| RD2-score3-3= |
| RD2-score3-3='''10''' |
||
| RD2-seed4= |
| RD2-seed4= |
||
| RD2-team4={{Flaga|DEU}} [[Tim Pütz]]<br /> {{Flaga|NZL}} [[Michael Venus]] |
|||
| RD2-team4= |
|||
| RD2-score4-1= |
| RD2-score4-1=3 |
||
| RD2-score4-2= |
| RD2-score4-2='''6''' |
||
| RD2-score4-3= |
| RD2-score4-3=5 |
||
| RD3-seed1= |
| RD3-seed1=7 |
||
| RD3-team1='''{{Flaga|AUS}} [[John Peers]]<br /> {{Flaga|SVK}} [[Filip Polášek]]''' |
|||
| RD3-team1= |
|||
| RD3-score1-1= |
| RD3-score1-1='''6''' |
||
| RD3-score1-2= |
| RD3-score1-2='''7''' |
||
| RD3-score1-3= |
| RD3-score1-3= |
||
| RD3-seed2= |
| RD3-seed2= |
||
| RD3-team2={{Flaga|RUS}} [[Asłan Karacew]]<br /> {{Flaga|RUS}} [[Andriej Rublow (tenisista)|Andriej Rublow]] |
|||
| RD3-team2= |
|||
| RD3-score2-1= |
| RD3-score2-1=3 |
||
| RD3-score2-2= |
| RD3-score2-2=6<sup>5</sup> |
||
| RD3-score2-3= |
| RD3-score2-3= |
||
}} |
}} |
||
Linia 1404: | Linia 1403: | ||
| RD1='''1. runda''' |
| RD1='''1. runda''' |
||
| RD2='''2. runda''' |
| RD2='''2. runda''' |
||
| RD3=''' |
| RD3='''Ćwierćfinały''' |
||
| RD1-seed01=1 |
| RD1-seed01=1 |
||
Linia 1451: | Linia 1450: | ||
| RD2-seed01=1 |
| RD2-seed01=1 |
||
| RD2-team01={{Flaga|HRV}} [[Nikola Mektić]]<br /> {{Flaga|HRV}} [[Mate Pavić]] |
| RD2-team01='''{{Flaga|HRV}} [[Nikola Mektić]]<br /> {{Flaga|HRV}} [[Mate Pavić]]''' |
||
| RD2-score01-1= |
| RD2-score01-1='''6''' |
||
| RD2-score01-2= |
| RD2-score01-2='''6''' |
||
| RD2-score01-3= |
| RD2-score01-3= |
||
| RD2-seed02= |
| RD2-seed02= |
||
| RD2-team02={{Flaga|SLV}} [[Marcelo Arévalo]]<br /> {{Flaga|NLD}} [[Matwé Middelkoop]] |
| RD2-team02={{Flaga|SLV}} [[Marcelo Arévalo]]<br /> {{Flaga|NLD}} [[Matwé Middelkoop]] |
||
| RD2-score02-1= |
| RD2-score02-1=1 |
||
| RD2-score02-2= |
| RD2-score02-2=3 |
||
| RD2-score02-3= |
| RD2-score02-3= |
||
| RD2-seed03= |
| RD2-seed03= |
||
| RD2-team03={{Flaga|NLD}} [[Wesley Koolhof]]<br /> {{Flaga|NLD}} [[Jean-Julien Rojer]] |
| RD2-team03={{Flaga|NLD}} [[Wesley Koolhof]]<br /> {{Flaga|NLD}} [[Jean-Julien Rojer]] |
||
| RD2-score03-1= |
| RD2-score03-1=4 |
||
| RD2-score03-2= |
| RD2-score03-2=6<sup>5</sup> |
||
| RD2-score03-3= |
| RD2-score03-3= |
||
| RD2-seed04=7 |
| RD2-seed04=7 |
||
| RD2-team04={{Flaga|AUS}} [[John Peers]]<br /> {{Flaga|SVK}} [[Filip Polášek]] |
| RD2-team04='''{{Flaga|AUS}} [[John Peers]]<br /> {{Flaga|SVK}} [[Filip Polášek]]''' |
||
| RD2-score04-1= |
| RD2-score04-1='''6''' |
||
| RD2-score04-2= |
| RD2-score04-2='''7''' |
||
| RD2-score04-3= |
| RD2-score04-3= |
||
| RD3-seed01= |
| RD3-seed01=1 |
||
| RD3-team01={{Flaga|HRV}} [[Nikola Mektić]]<br /> {{Flaga|HRV}} [[Mate Pavić]] |
|||
| RD3-team01= |
|||
| RD3-score01-1= |
| RD3-score01-1=2 |
||
| RD3-score01-2= |
| RD3-score01-2=3 |
||
| RD3-score01-3= |
| RD3-score01-3= |
||
| RD3-seed02= |
| RD3-seed02=7 |
||
| RD3-team02='''{{Flaga|AUS}} [[John Peers]]<br /> {{Flaga|SVK}} [[Filip Polášek]]''' |
|||
| RD3-team02= |
|||
| RD3-score02-1= |
| RD3-score02-1='''6''' |
||
| RD3-score02-2= |
| RD3-score02-2='''6''' |
||
| RD3-score02-3= |
| RD3-score02-3= |
||
}} |
}} |
||
Linia 1486: | Linia 1485: | ||
| RD1='''1. runda''' |
| RD1='''1. runda''' |
||
| RD2='''2. runda''' |
| RD2='''2. runda''' |
||
| RD3=''' |
| RD3='''Ćwierćfinały''' |
||
| RD1-seed01=3 |
| RD1-seed01=3 |
||
Linia 1556: | Linia 1555: | ||
| RD3-seed01= |
| RD3-seed01= |
||
| RD3-team01={{Flaga|ITA}} [[Fabio Fognini]]<br /> {{Flaga|ITA}} [[Lorenzo Sonego]] |
| RD3-team01={{Flaga|ITA}} [[Fabio Fognini]]<br /> {{Flaga|ITA}} [[Lorenzo Sonego]] |
||
| RD3-score01-1= |
| RD3-score01-1=3 |
||
| RD3-score01-2= |
| RD3-score01-2='''6''' |
||
| RD3-score01-3= |
| RD3-score01-3=8 |
||
| RD3-seed02=8 |
| RD3-seed02=8 |
||
| RD3-team02={{Flaga|HRV}} [[Ivan Dodig]]<br /> {{Flaga|BRA}} [[Marcelo Melo]] |
| RD3-team02='''{{Flaga|HRV}} [[Ivan Dodig]]<br /> {{Flaga|BRA}} [[Marcelo Melo]]''' |
||
| RD3-score02-1= |
| RD3-score02-1='''6''' |
||
| RD3-score02-2= |
| RD3-score02-2=4 |
||
| RD3-score02-3= |
| RD3-score02-3='''10''' |
||
}} |
}} |
||
{{Tenis8 3 z wolnym losem |
{{Tenis8 3 z wolnym losem |
||
| RD1='''1. runda''' |
| RD1='''1. runda''' |
||
| RD2='''2. runda''' |
| RD2='''2. runda''' |
||
| RD3=''' |
| RD3='''Ćwierćfinały''' |
||
| RD1-seed01=6 |
| RD1-seed01=6 |
||
Linia 1616: | Linia 1615: | ||
| RD2-seed01= |
| RD2-seed01= |
||
| RD2-team01={{Flaga|DEU}} [[Jan-Lennard Struff]]<br /> {{Flaga|DEU}} [[Alexander Zverev]] |
| RD2-team01={{Flaga|DEU}} [[Jan-Lennard Struff]]<br /> {{Flaga|DEU}} [[Alexander Zverev]] |
||
| RD2-score01-1= |
| RD2-score01-1=5 |
||
| RD2-score01-2= |
| RD2-score01-2=3 |
||
| RD2-score01-3= |
| RD2-score01-3= |
||
| RD2-seed02= |
| RD2-seed02= |
||
| RD2-team02={{Flaga|IND}} [[Rohan Bopanna]]<br /> {{Flaga|CAN}} [[Denis Shapovalov]] |
| RD2-team02='''{{Flaga|IND}} [[Rohan Bopanna]]<br /> {{Flaga|CAN}} [[Denis Shapovalov]]''' |
||
| RD2-score02-1= |
| RD2-score02-1='''7''' |
||
| RD2-score02-2= |
| RD2-score02-2='''6''' |
||
| RD2-score02-3= |
| RD2-score02-3= |
||
Linia 1637: | Linia 1636: | ||
| RD3-seed01= |
| RD3-seed01= |
||
| RD3-team01={{Flaga|IND}} [[Rohan Bopanna]]<br /> {{Flaga|CAN}} [[Denis Shapovalov]] |
|||
| RD3-team01= |
|||
| RD3-score01-1= |
| RD3-score01-1=4 |
||
| RD3-score01-2= |
| RD3-score01-2=4 |
||
| RD3-score01-3= |
| RD3-score01-3= |
||
| RD3-seed02= |
| RD3-seed02= |
||
| RD3-team02={{Flaga|RUS}} [[Asłan Karacew]]<br /> {{Flaga|RUS}} [[Andriej Rublow (tenisista)|Andriej Rublow]] |
| RD3-team02='''{{Flaga|RUS}} [[Asłan Karacew]]<br /> {{Flaga|RUS}} [[Andriej Rublow (tenisista)|Andriej Rublow]]''' |
||
| RD3-score02-1= |
| RD3-score02-1='''6''' |
||
| RD3-score02-2= |
| RD3-score02-2='''6''' |
||
| RD3-score02-3= |
| RD3-score02-3= |
||
}} |
}} |
||
Linia 1650: | Linia 1649: | ||
| RD1='''1. runda''' |
| RD1='''1. runda''' |
||
| RD2='''2. runda''' |
| RD2='''2. runda''' |
||
| RD3=''' |
| RD3='''Ćwierćfinały''' |
||
| RD1-seed01=5 |
| RD1-seed01=5 |
||
Linia 1669: | Linia 1668: | ||
| RD1-score03-3=7 |
| RD1-score03-3=7 |
||
| RD1-seed04=WC |
| RD1-seed04=WC |
||
| RD1-team04='''{{Flaga|USA}} [[Steve Johnson]]<br /> {{Flaga|USA}} [[Sam Querrey]]''' |
| RD1-team04='''{{Flaga|USA}} [[Steve Johnson (tenisista)|Steve Johnson]]<br /> {{Flaga|USA}} [[Sam Querrey]]''' |
||
| RD1-score04-1='''6''' |
| RD1-score04-1='''6''' |
||
| RD1-score04-2=6<sup>2</sup> |
| RD1-score04-2=6<sup>2</sup> |
||
Linia 1702: | Linia 1701: | ||
| RD2-score01-3= |
| RD2-score01-3= |
||
| RD2-seed02=WC |
| RD2-seed02=WC |
||
| RD2-team02={{Flaga|USA}} [[Steve Johnson]]<br /> {{Flaga|USA}} [[Sam Querrey]] |
| RD2-team02={{Flaga|USA}} [[Steve Johnson (tenisista)|Steve Johnson]]<br /> {{Flaga|USA}} [[Sam Querrey]] |
||
| RD2-score02-1=6<sup>7</sup> |
| RD2-score02-1=6<sup>7</sup> |
||
| RD2-score02-2=6<sup>4</sup> |
| RD2-score02-2=6<sup>4</sup> |
||
Linia 1720: | Linia 1719: | ||
| RD3-seed01=5 |
| RD3-seed01=5 |
||
| RD3-team01={{Flaga|DEU}} [[Kevin Krawietz]]<br /> {{Flaga|ROU}} [[Horia Tecău]] |
| RD3-team01={{Flaga|DEU}} [[Kevin Krawietz]]<br /> {{Flaga|ROU}} [[Horia Tecău]] |
||
| RD3-score01-1= |
| RD3-score01-1=4 |
||
| RD3-score01-2= |
| RD3-score01-2=2 |
||
| RD3-score01-3= |
| RD3-score01-3= |
||
| RD3-seed02= |
| RD3-seed02= |
||
| RD3-team02={{Flaga|DEU}} [[Tim Pütz]]<br /> {{Flaga|NZL}} [[Michael Venus]] |
| RD3-team02='''{{Flaga|DEU}} [[Tim Pütz]]<br /> {{Flaga|NZL}} [[Michael Venus]]''' |
||
| RD3-score02-1= |
| RD3-score02-1='''6''' |
||
| RD3-score02-2= |
| RD3-score02-2='''6''' |
||
| RD3-score02-3= |
| RD3-score02-3= |
||
}} |
}} |
Wersja z 22:28, 2 wrz 2022
Miejsce | |||
---|---|---|---|
Obiekt | |||
Nawierzchnia |
Twarda | ||
Data |
06–17.10.2021 | ||
ATP Tour | |||
Kategoria |
ATP Tour Masters 1000 | ||
Pula nagród |
9 146 125 $ | ||
Drabinka |
96S/48Q/32D | ||
Dyrektor | |||
Zwycięzcy | |||
Gra pojedyncza Cameron Norrie | |||
Gra podwójna John Peers Filip Polášek | |||
| |||
Strona internetowa |
BNP Paribas Open 2021 – tenisowy turniej ATP kategorii ATP Tour Masters 1000 w sezonie 2021 z cyklu BNP Paribas Open rozgrywany w dniach 6–17 października 2021 roku w Indian Wells na kortach twardych o puli nagród wynoszącej 9 146 125 dolarów amerykańskich.
Gra pojedyncza
Zawodnicy rozstawieni
Numer | Tenisista | Ranking | Osiągnięcie |
1 | Daniił Miedwiediew | 2 | 4. runda |
2 | Stefanos Tsitsipas | 3 | ćwierćfinał |
3 | Alexander Zverev | 4 | ćwierćfinał |
4 | Andriej Rublow | 5 | 3. runda |
5 | Matteo Berrettini | 7 | 3. runda |
6 | Casper Ruud | 10 | 4. runda |
7 | Félix Auger-Aliassime | 11 | 2. runda |
8 | Hubert Hurkacz | 12 | ćwierćfinał |
9 | Denis Shapovalov | 13 | 3. runda |
10 | Jannik Sinner | 14 | 4. runda |
11 | Diego Schwartzman | 15 | ćwierćfinał |
12 | Pablo Carreño-Busta | 16 | 3. runda |
13 | Cristian Garín | 17 | 3. runda |
14 | Gaël Monfils | 18 | 4. runda |
15 | Roberto Bautista-Agut | 19 | 3. runda |
16 | Reilly Opelka | 20 | 3. runda |
Numer | Tenisista | Ranking | Osiągnięcie |
17 | Lorenzo Sonego | 21 | 2. runda |
18 | Daniel Evans | 22 | 3. runda |
19 | John Isner | 23 | 3. runda |
20 | Asłan Karacew | 24 | 4. runda |
21 | Cameron Norrie | 26 | zwycięstwo |
22 | Alex de Minaur | 27 | 4. runda |
23 | Grigor Dimitrow | 28 | półfinał |
24 | Karen Chaczanow | 29 | 4. runda |
25 | Fabio Fognini | 30 | 3. runda |
26 | Lloyd Harris | 31 | 3. runda |
27 | Filip Krajinović | 34 | 3. runda |
28 | Dušan Lajović | 35 | 2. runda |
29 | Nikoloz Basilaszwili | 36 | finał |
30 | Carlos Alcaraz | 38 | 2. runda |
31 | Taylor Fritz | 39 | półfinał |
32 | Sebastian Korda | 40 | 2. runda |
Drabinka
Klucz
- w/o – walkower
- k – krecz
- d – dyskwalifikacja
- Q – kwalifikant
- WC – dzika karta
- LL – szczęśliwy przegrany
- Alt – zawodnik zastępczy
- PR – ochrona rankingu
- SE – specjalna przepustka
- ITF – ranking ITF
- JE – ranking juniorski
Faza finałowa
Faza początkowa
Szablon:Tenis16 3 z wolnym losem Szablon:Tenis16 3 z wolnym losem Szablon:Tenis16 3 z wolnym losem Szablon:Tenis16 3 z wolnym losem Szablon:Tenis16 3 z wolnym losem Szablon:Tenis16 3 z wolnym losem Szablon:Tenis16 3 z wolnym losem Szablon:Tenis16 3 z wolnym losem
Pula nagród
Runda | Pieniądze ($) | Punkty (ATP) |
Zwycięzca | 1 209 730 | 1000 |
---|---|---|
Finalista | 640 000 | 600 |
Półfinalista | 335 000 | 360 |
Ćwierćfinalista | 175 000 | 180 |
4. runda | 92 000 | 90 |
3. runda | 51 895 | 45 |
2. runda | 29 045 | 25 |
1. runda | 18 155 | 10 |
Gra podwójna
Zawodnicy rozstawieni
Numer | Tenisiści | Ranking | Osiągnięcie |
1 | Nikola Mektić Mate Pavić | 3 | ćwierćfinał |
2 | Rajeev Ram Joe Salisbury | 7 | 2. runda |
3 | Marcel Granollers Horacio Zeballos | 15 | 1. runda |
4 | Juan Sebastián Cabal Robert Farah | 24 | 1. runda |
5 | Kevin Krawietz Horia Tecău | 29 | ćwierćfinał |
6 | Jamie Murray Bruno Soares | 29 | 1. runda |
7 | John Peers Filip Polášek | 33 | zwycięstwo |
8 | Ivan Dodig Marcelo Melo | 33 | półfinał |
Drabinka
Faza finałowa
Faza początkowa
Szablon:Tenis8 3 z wolnym losem Szablon:Tenis8 3 z wolnym losem Szablon:Tenis8 3 z wolnym losem Szablon:Tenis8 3 z wolnym losem
Pula nagród
Runda | Pieniądze ($)[a] | Punkty (ATP)[b] |
Zwycięzcy | 414 500 | 1000 |
---|---|---|
Finaliści | 220 000 | 600 |
Półfinaliści | 117 240 | 360 |
Ćwierćfinaliści | 59 740 | 180 |
2. runda | 31 500 | 90 |
1. runda | 16 870 | 0 |
Uwagi
Bibliografia
- Drabinka gry pojedynczej. protennislive.com. [dostęp 2021-10-06]. (ang.).
- Drabinka gry podwójnej. protennislive.com. [dostęp 2021-10-06]. (ang.).
Linki zewnętrzne
- Drabinka eliminacji. protennislive.com. [dostęp 2021-10-04]. (ang.).