World Team Challenge 2023: Różnice pomiędzy wersjami
Wygląd
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
m drobne techniczne |
m →Wyniki: drobne merytoryczne tabela |
||
Linia 32: | Linia 32: | ||
!width=15%| Czas [min.] (+kara) |
!width=15%| Czas [min.] (+kara) |
||
|- |
|- |
||
|align=right| 1. || [[Julia Simon]] / [[Fabien Claude]] || {{Państwo|FRA}} ||align=right| 33:55,2 '''(4)''' |
|align=right| 1. || [[Julia Simon]] / [[Fabien Claude]] || {{Państwo|FRA}} ||align=right| 33:55,2 '''(+4)''' |
||
|- |
|- |
||
|align=right| 2. || [[Hanna Kebinger]] / [[Benedikt Doll]] || {{Państwo|DEU}} ||align=right| +50,5 '''(4)''' |
|align=right| 2. || [[Hanna Kebinger]] / [[Benedikt Doll]] || {{Państwo|DEU}} ||align=right| +50,5 '''(+4)''' |
||
|- |
|- |
||
|align=right| 3. || [[Ingrid Landmark Tandrevold]] / [[Sturla Holm Lægreid]] || {{Państwo|NOR}} ||align=right| +1:00,7 '''(5)''' |
|align=right| 3. || [[Ingrid Landmark Tandrevold]] / [[Sturla Holm Lægreid]] || {{Państwo|NOR}} ||align=right| +1:00,7 '''(+5)''' |
||
|- |
|- |
||
|align=right| 4. || [[Julija Dżima]] / [[Dmytro Pidruczny]] || {{Państwo|UKR}} ||align=right| +1:16,8 '''(5)''' |
|align=right| 4. || [[Julija Dżima]] / [[Dmytro Pidruczny]] || {{Państwo|UKR}} ||align=right| +1:16,8 '''(+5)''' |
||
|- |
|- |
||
|align=right| 5. || [[Polona Klemenčič]] / [[Jakov Fak]] || {{Państwo|SVN}} ||align=right| +1:28,2 '''(6)''' |
|align=right| 5. || [[Polona Klemenčič]] / [[Jakov Fak]] || {{Państwo|SVN}} ||align=right| +1:28,2 '''(+6)''' |
||
|- |
|- |
||
|align=right| 6. || [[Lisa Hauser]] / [[Felix Leitner]] || {{Państwo|AUT}} ||align=right| +1:53,7 '''(5)''' |
|align=right| 6. || [[Lisa Hauser]] / [[Felix Leitner]] || {{Państwo|AUT}} ||align=right| +1:53,7 '''(+5)''' |
||
|- |
|- |
||
|align=right| 7. || [[Janina Hettich]] / [[Roman Rees]] || {{Państwo|DEU}} ||align=right| +1:59,5 '''(7)''' |
|align=right| 7. || [[Janina Hettich]] / [[Roman Rees]] || {{Państwo|DEU}} ||align=right| +1:59,5 '''(+7)''' |
||
|- |
|- |
||
|align=right| 8. || [[Amy Baserga]] / [[Sebastian Stalder]] || {{Państwo|CHE}} ||align=right| +2:22,4 '''(8)''' |
|align=right| 8. || [[Amy Baserga]] / [[Sebastian Stalder]] || {{Państwo|CHE}} ||align=right| +2:22,4 '''(+8)''' |
||
|- |
|- |
||
|align=right| 9. || [[Lotte Lie]] / [[Florent Claude]] || {{Państwo|BEL}} ||align=right| +3:04,6 '''(10)''' |
|align=right| 9. || [[Lotte Lie]] / [[Florent Claude]] || {{Państwo|BEL}} ||align=right| +3:04,6 '''(+10)''' |
||
|- |
|- |
||
|align=right| 10. || [[Markéta Davidová]] / [[Michal Krčmář]] || {{Państwo|CZE}} ||align=right| {{tooltip|LAP|Zdublowani}} '''(14)''' |
|align=right| 10. || [[Markéta Davidová]] / [[Michal Krčmář]] || {{Państwo|CZE}} ||align=right| {{tooltip|LAP|Zdublowani}} '''(+14)''' |
||
|} |
|} |
||
Linia 62: | Linia 62: | ||
!width=15%| Czas [min.] (+kara) |
!width=15%| Czas [min.] (+kara) |
||
|- |
|- |
||
|align=right| 1. || [[Julia Simon]] / [[Fabien Claude]] || {{Państwo|FRA}} ||align=right| 34:43,5 '''(3)''' |
|align=right| 1. || [[Julia Simon]] / [[Fabien Claude]] || {{Państwo|FRA}} ||align=right| 34:43,5 '''(+3)''' |
||
|- |
|- |
||
|align=right| 2. || [[Ingrid Landmark Tandrevold]] / [[Sturla Holm Lægreid]] || {{Państwo|NOR}} ||align=right| +57,5 '''(3)''' |
|align=right| 2. || [[Ingrid Landmark Tandrevold]] / [[Sturla Holm Lægreid]] || {{Państwo|NOR}} ||align=right| +57,5 '''(+3)''' |
||
|- |
|- |
||
|align=right| 3. || [[Polona Klemenčič]] / [[Jakov Fak]] || {{Państwo|SVN}} ||align=right| +1:08,2 '''(2)''' |
|align=right| 3. || [[Polona Klemenčič]] / [[Jakov Fak]] || {{Państwo|SVN}} ||align=right| +1:08,2 '''(+2)''' |
||
|- |
|- |
||
|align=right| 4. || [[Janina Hettich]] / [[Roman Rees]] || {{Państwo|DEU}} ||align=right| +1:10,1 '''(4)''' |
|align=right| 4. || [[Janina Hettich]] / [[Roman Rees]] || {{Państwo|DEU}} ||align=right| +1:10,1 '''(+4)''' |
||
|- |
|- |
||
|align=right| 5. || [[Julija Dżima]] / [[Dmytro Pidruczny]] || {{Państwo|UKR}} ||align=right| +1:30,5 '''(6)''' |
|align=right| 5. || [[Julija Dżima]] / [[Dmytro Pidruczny]] || {{Państwo|UKR}} ||align=right| +1:30,5 '''(+6)''' |
||
|- |
|- |
||
|align=right| 6. || [[Hanna Kebinger]] / [[Benedikt Doll]] || {{Państwo|DEU}} ||align=right| +1:32,2 '''(7)''' |
|align=right| 6. || [[Hanna Kebinger]] / [[Benedikt Doll]] || {{Państwo|DEU}} ||align=right| +1:32,2 '''(+7)''' |
||
|- |
|- |
||
|align=right| 7. || [[Lotte Lie]] / [[Florent Claude]] || {{Państwo|BEL}} ||align=right| +1:37,3 '''(4)''' |
|align=right| 7. || [[Lotte Lie]] / [[Florent Claude]] || {{Państwo|BEL}} ||align=right| +1:37,3 '''(+4)''' |
||
|- |
|- |
||
|align=right| 8. || [[Markéta Davidová]] / [[Michal Krčmář]] || {{Państwo|CZE}} ||align=right| +1:58,1 '''(6)''' |
|align=right| 8. || [[Markéta Davidová]] / [[Michal Krčmář]] || {{Państwo|CZE}} ||align=right| +1:58,1 '''(+6)''' |
||
|- |
|- |
||
|align=right| 9. || [[Amy Baserga]] / [[Sebastian Stalder]] || {{Państwo|CHE}} ||align=right| +1:59,1 '''(5)''' |
|align=right| 9. || [[Amy Baserga]] / [[Sebastian Stalder]] || {{Państwo|CHE}} ||align=right| +1:59,1 '''(+5)''' |
||
|- |
|- |
||
|align=right| 10. || [[Lisa Hauser]] / [[Felix Leitner]] || {{Państwo|AUT}} ||align=right| +2:24,5 '''(7)''' |
|align=right| 10. || [[Lisa Hauser]] / [[Felix Leitner]] || {{Państwo|AUT}} ||align=right| +2:24,5 '''(+7)''' |
||
|} |
|} |
||
Wersja z 01:22, 29 gru 2023
| |||
Data |
28 grudnia 2023 | ||
---|---|---|---|
Gospodarz | |||
Liczba konkurencji |
2 | ||
Liczba zawodników |
20 | ||
Liczba reprezentacji |
9 | ||
Zwycięzcy | |||
Bieg masowy | |||
Bieg pościgowy |
World Team Challenge 2023 (oficjalnie bett1.de Biathlon World Team Challenge 2023) – dwudziesta druga edycja pokazowych zawodów biathlonowych, które zostały rozegrane 28 grudnia 2023 roku na stadionie piłkarskim w Gelsenkirchen. Zawody składały się z dwóch konkurencji: biegu masowego i biegu pościgowego[1]. Do zawodów przystąpiło 10 par mieszanych z 9 państw.
Wyniki
Bieg masowy
Źródło[2]:.
Poz. | Nazwisko | Reprezentacja | Czas [min.] (+kara) |
---|---|---|---|
1. | Julia Simon / Fabien Claude | Francja | 33:55,2 (+4) |
2. | Hanna Kebinger / Benedikt Doll | Niemcy | +50,5 (+4) |
3. | Ingrid Landmark Tandrevold / Sturla Holm Lægreid | Norwegia | +1:00,7 (+5) |
4. | Julija Dżima / Dmytro Pidruczny | Ukraina | +1:16,8 (+5) |
5. | Polona Klemenčič / Jakov Fak | Słowenia | +1:28,2 (+6) |
6. | Lisa Hauser / Felix Leitner | Austria | +1:53,7 (+5) |
7. | Janina Hettich / Roman Rees | Niemcy | +1:59,5 (+7) |
8. | Amy Baserga / Sebastian Stalder | Szwajcaria | +2:22,4 (+8) |
9. | Lotte Lie / Florent Claude | Belgia | +3:04,6 (+10) |
10. | Markéta Davidová / Michal Krčmář | Czechy | LAP (+14) |
Bieg pościgowy
Źródło[3]:.
Poz. | Nazwisko | Reprezentacja | Czas [min.] (+kara) |
---|---|---|---|
1. | Julia Simon / Fabien Claude | Francja | 34:43,5 (+3) |
2. | Ingrid Landmark Tandrevold / Sturla Holm Lægreid | Norwegia | +57,5 (+3) |
3. | Polona Klemenčič / Jakov Fak | Słowenia | +1:08,2 (+2) |
4. | Janina Hettich / Roman Rees | Niemcy | +1:10,1 (+4) |
5. | Julija Dżima / Dmytro Pidruczny | Ukraina | +1:30,5 (+6) |
6. | Hanna Kebinger / Benedikt Doll | Niemcy | +1:32,2 (+7) |
7. | Lotte Lie / Florent Claude | Belgia | +1:37,3 (+4) |
8. | Markéta Davidová / Michal Krčmář | Czechy | +1:58,1 (+6) |
9. | Amy Baserga / Sebastian Stalder | Szwajcaria | +1:59,1 (+5) |
10. | Lisa Hauser / Felix Leitner | Austria | +2:24,5 (+7) |
Przypisy
- ↑ Der Zeitplan der bett1.de Biathlon World Team Challenge 2023*:. biathlon-aufschalke.de. [dostęp 2023-12-26]. (niem.).
- ↑ Різдвяна гонка-2023. Результати мас-старту [online], biathlon.com.ua, 28 grudnia 2023 [dostęp 2023-12-29] (ukr. • ros. • ang.).
- ↑ Різдвяна гонка-2023. Результати гонки переслідування [online], biathlon.com.ua, 28 grudnia 2023 [dostęp 2023-12-29] (ukr. • ros. • ang.).