Кубок африканських націй 2017 (кваліфікація)
Кваліфікація до кубку африканських націй — відбірковий турнір до кубку африканських націй 2017.
Формат
Переможці 13 груп та дві найкращі команди, що посіли другі місця приєднались до Габону у фінальній частині кубку африканських націй 2017.
Група А
М | Команда | І | В | Н | П | МЗ | МП | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ' Туніс (K)' | 6 | 4 | 1 | 1 | 16 | 3 | +13 | 13 |
2. | ' Того (K)' | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 4 | +7 | 11 |
3. | ' Ліберія(B)' | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 8 | +3 | 10 |
4. | ' Джибуті (В)' | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 24 | −23 | 0 |
Умовні позначення:
(К) - команда вийшла до фінальної частини (В) - команда втратила шанси на вихід до фінальної частини
Група B
М | Команда | І | В | Н | П | МЗ | МП | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ' ДР Конго (K)' | 6 | 5 | 0 | 1 | 16 | 6 | +10 | 15 |
2. | ' Центральноафриканська Республіка (B)' | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 11 | −2 | 10 |
3. | ' Ангола (В)' | 6 | 1 | 2 | 3 | 8 | 9 | −1 | 5 |
4. | ' Мадагаскар (В)' | 6 | 0 | 3 | 3 | 6 | 13 | −7 | 3 |
Умовні позначення:
(К) - команда вийшла до фінальної частини (В) - команда втратила шанси на вихід до фінальної частини
Група C
М | Команда | І | В | Н | П | МЗ | МП | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ' Малі (K)' | 6 | 5 | 1 | 0 | 13 | 3 | +10 | 16 |
2. | ' Бенін (B)' | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | 10 | +2 | 11 |
3. | ' Екваторіальна Гвінея (В)' | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 6 | 0 | 4 |
4. | ' Південний Судан (B)' | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 15 | −12 | 3 |
Умовні позначення:
(К) - команда вийшла до фінальної частини (В) - команда втратила шанси на вихід до фінальної частини
Група D
М | Команда | І | В | Н | П | МЗ | МП | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ' Буркіна-Фасо (K)' | 6 | 4 | 1 | 1 | 6 | 2 | +4 | 13 |
2. | ' Уганда (K)' | 6 | 4 | 1 | 1 | 6 | 2 | +4 | 13 |
3. | ' Ботсвана (B)' | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 8 | −3 | 6 |
4. | ' Коморські Острови (В)' | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 7 | −5 | 3 |
Умовні позначення:
(К) - команда вийшла до фінальної частини (В) - команда втратила шанси на вихід до фінальної частини
Група E
М | Команда | І | В | Н | П | МЗ | МП | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ' Гвінея-Бісау(К)' | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 7 | 0 | 10 |
2. | ' Республіка Конго (B)' | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 | 7 | +2 | 9 |
3. | ' Замбія(B)' | 6 | 1 | 4 | 1 | 7 | 7 | 0 | 7 |
4. | ' Кенія (В)' | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 7 | −2 | 5 |
Умовні позначення:
(К) - команда вийшла до фінальної частини (В) - команда втратила шанси на вихід до фінальної частини
Група F
М | Команда | І | В | Н | П | МЗ | МП | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ' Марокко(К)' | 6 | 5 | 1 | 0 | 10 | 1 | +9 | 16 |
2. | ' Кабо-Верде(В)' | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 | 7 | +4 | 9 |
3. | ' Лівія(B)' | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 6 | +2 | 7 |
4. | ' Сан-Томе і Принсіпі (В)' | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 19 | −15 | 3 |
Умовні позначення:
(К) - команда вийшла до фінальної частини (В) - команда втратила шанси на вихід до фінальної частини
Група G
М | Команда | І | В | Н | П | МЗ | МП | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ' Єгипет(K)' | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 1 | +6 | 10 |
2. | ' Нігерія(B)' | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 5 |
3. | ' Танзанія (B)' | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 | 6 | −6 | 1 |
4. | ' Чад (З)' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Умовні позначення:
(К) - команда вийшла до фінальної частини
(В) - команда втратила шанси на вихід до фінальної частини
(З) - команда знялася зі змагань
Примітка: Оскільки Чад знявся зі змагань, то з групи вийде лише одна команда
Група H
М | Команда | І | В | Н | П | МЗ | МП | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ' Гана(K)' | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 | 3 | +11 | 14 |
2. | ' Мозамбік (В)' | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 7 | −2 | 7 |
3. | ' Руанда(B)' | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 6 | +3 | 7 |
4. | ' Маврикій (B)' | 6 | 2 | 0 | 4 | 3 | 15 | −12 | 6 |
Умовні позначення:
(К) - команда вийшла до фінальної частини (В) - команда втратила шанси на вихід до фінальної частини
Група I
М | Команда | І | В | Н | П | МЗ | МП | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ' Кот-д'Івуар(К)' | 4 | 1 | 3 | 0 | 3 | 2 | +1 | 6 |
2. | ' Сьєрра-Леоне (В)' | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 5 |
3. | ' Судан (B)' | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | −1 | 4 |
Умовні позначення:
(К) - команда вийшла до фінальної частини (В) - команда втратила шанси на вихід до фінальної частини
Група J
М | Команда | І | В | Н | П | МЗ | МП | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ' Алжир(К)' | 6 | 5 | 1 | 0 | 25 | 5 | +20 | 16 |
2. | Ефіопія | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 14 | −3 | 11 |
3. | ' Сейшельські Острови(B)' | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 11 | −6 | 4 |
4. | ' Лесото (В)' | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 16 | −11 | 3 |
Умовні позначення:
(К) - команда вийшла до фінальної частини (В) - команда втратила шанси на вихід до фінальної частини
Група K
М | Команда | І | В | Н | П | МЗ | МП | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ' Сенегал(K)' | 6 | 6 | 0 | 0 | 13 | 2 | +11 | 18 |
2. | ' Бурунді(В)' | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 12 | −4 | 6 |
3. | ' Намібія (B)' | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 9 | −4 | 6 |
4. | ' Нігер (В)' | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 9 | −3 | 6 |
Умовні позначення:
(К) - команда вийшла до фінальної частини (В) - команда втратила шанси на вихід до фінальної частини
Група L
М | Команда | І | В | Н | П | МЗ | МП | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ' Зімбабве(K)' | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 4 | +7 | 11 |
2. | ' Есватіні (B)' | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 9 | −3 | 8 |
3. | ' Гвінея (B)' | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 5 | 0 | 8 |
4. | ' Малаві (В)' | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 9 | −4 | 5 |
Умовні позначення:
(К) - команда вийшла до фінальної частини (В) - команда втратила шанси на вихід до фінальної частини
Група M
М | Команда | І | В | Н | П | МЗ | МП | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ' Камерун(K)' | 6 | 4 | 2 | 0 | 7 | 2 | +5 | 14 |
2. | ' Мавританія(В)' | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 5 | +1 | 8 |
3. | ' ПАР (B)' | 6 | 1 | 4 | 1 | 8 | 6 | +2 | 7 |
4. | ' Гамбія (В)' | 6 | 0 | 2 | 4 | 1 | 9 | −8 | 2 |
Умовні позначення:
(К) - команда вийшла до фінальної частини (В) - команда втратила шанси на вихід до фінальної частини
Рейтинг других місць
М | Команда | І | В | Н | П | МЗ | МП | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ' Уганда (K)' | 6 | 4 | 1 | 1 | 6 | 2 | +4 | 13 |
2. | ' Того (K)' | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 4 | +7 | 11 |
3. | ' Бенін (B)' | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | 10 | +2 | 11 |
4. | ' Ефіопія (B)' | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 14 | −3 | 11 |
5. | ' Центральноафриканська Республіка (B)' | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 11 | −2 | 10 |
6. | ' Кабо-Верде (В)' | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 | 7 | +4 | 9 |
7. | ' Мавританія (В)' | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 5 | +1 | 8 |
8. | Есватіні | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 8 | −2 | 8 |
9. | ' Мозамбік (В)' | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 7 | −2 | 7 |
10. | ' Республіка Конго(В)' | 5 | 1 | 3 | 1 | 8 | 7 | +1 | 6 |
11. | ' Бурунді(В)' | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 9 | −2 | 6 |
Умовні позначення:
(К) - команда вийшла до фінальної частини (В) - команда втратила шанси на вихід до фінальної частини